MOE’den Mor ve ötesi geçtifeatured


MOE Açık Hava Sahnesi bu kez Mor ve Ötesi’ni ağırladı. Grup üyelerinin performansı ayakta alkışlandı

Kültür Sanat Kıbrıs (KSK), amaçları doğrultusunda Lefkoşa Yakın Doğu Kampüsü içerisinde ‘İçinde hayat var’ mottosu ile MOE Açık Hava Sahnesi bu kez Mor ve Ötesi’ni ağırladı.
Kıbrıslı müzik severlerin yoğun ilgisi ile gerçekleşen Mor ve Ötesi konserinde grup hayranlarına efsane bir gece yaşattı.
22 Haziran Cumartesi gecesi MOE Açık Hava Sahnesi’nde yerini alan Mor ve Ötesi müzik ziyafeti sunarken, sahne performansları ile büyük beğeni aldı.
Yoğun katılımın olduğu konserde, seyirciler tüm şarkıları hep bir ağızdan söyledi. Gecenin sonunda sahneden ayrılan sanatçılar seyircilerin ısrarına dayanamadı ve geri gelerek konserlerine devam ettiler.
Kültür Sanat Kıbrıs yöneticileri ise, muhteşem gece için Mor ve Ötesi’ne, alanı dolduran tüm misafirlere, organizasyon ekibine, kulis önünde kuyruk olan sevenlere çok teşekkür ederek, bir sonraki etkinlikte yeniden görüşmeyi temenni etti.
MOE açık hava sahnesi konser öncesi ise Türkiye-Portekiz maçını canlı vererek futbol severlere de ücretsiz izleme imkanı sundu.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
MOE’den Mor ve ötesi geçti

Yorumlar kapalı.