Minikler Dikmen’de eğlendifeatured


Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü Girne İlçesi Dikmen Örgütü, geçtiğimiz günlerde Dikmen Çocuk Şenliği düzenledi.

Dikmen Yeni Park’ta gerçekleştirilen etkinliğe, birçok çocuk velileriyle katılarak eğlenceli vakit geçirdi. Yüz boyama, palyaço, birden çok maskotlar, şişme oyunları ve yiyecek içecek stantlarının yer aldığı etkinliğe katılan çocuklar oldukça eğlenceli vakit geçirdi.

Etkinlik hakkında açıklama yapan CTP Gençlik Örgütü Girne İlçesi Dikmen Ocak Başkanı Gülcem Güldağ, göreve kısa bir süre önce gelmiş olmalarına rağmen ilk etkinliklerini düzenlemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Gençleri yok sayan bir yönetim anlayışından çocuklara dair bir şey beklemenin imkansız olduğunu dile getiren Güldağ, “Fakat bizler geçici de olsa çocuklara özgürce eğlenebilecekleri bir etkinlik yapmanın gururunu yaşıyoruz. Organizasyonu gerçekleştirirken başta Gençlik Örgütümüz olmak üzere CTP Dikmen Ocak Örgütü’ne bizlere destek oldukları için teşekkürü borç biliriz” ifadelerini kullandı.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Minikler Dikmen’de eğlendi

Yorumlar kapalı.