Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nın yeni oyunu “Grönholm Metodu” seyircisiyle buluşuyor!featured


Kıbrıs Türk Devlet Tiyatrolarının yeni oyunu “Grönholm Metodu”nun ilk
gösterimi 19 Ocak Cuma günü yapıldı. Oyun her cuma saat 20.00’da Rauf Denktaş Üniversitesi Kültür Merkezi’nde (Lefkoşa Mısırlızade Sineması’nda) sahnelenecek.

Hakan Elmasoğlu’nun yönettiği, Jordi Galceran’ın kaleme aldığı oyun; Bir şirketin toplantı odasında iş görüşmesine gelen dört kişinin, tüm hünerlerini ortaya koyup işi kapmak için gizem dolu çeşitli sınavlardan geçecekleri trajik ve komik bir serüveni konu alıyor.

Tiyatro oyununda; Birce Birsel Çağlar, Diren Özdoğal, Ali Şaşkara, Nazım Bayraktaroğlu rol alıyor. Yönetmen yardımcılığını Zehra Evliya Parıldak üstlenirken, oyunun Çevirisi Beliz Çoşar’a, dramaturji Ayla Çağla Öztaşçı’ya, dekor ve kostüm tasarımı Fatma Bender’e, afiş tasarımı Barış Argus’a, ışık tasarımı ekip çalışmasına, Besteleri Fatih Çiçekli’ye ait.
Kostüm uygulamada Gülsen Dünki, dekor uygulamada Mehmet Isırgan, sahne teknisyeni Yalçın Arıcı ,ışık uygulamada Mustafa Kıral, efekt uygulamada Fatih Çiçekli, sahne amiri Ulaş Öğüç, Basın Sosyal medya Pınar İnandım ve turne amiri görevinde Mehmet Samer bulunuyor.

Tavsiye edilen kitle 16 yaş üstü. Bilet satışı oyun günü kapıda yapılacak. Detaylı bilgi ve erken rezervasyon telefonu: 0392 228 71 91

0
mutlu
Mutlu
2
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nın yeni oyunu “Grönholm Metodu” seyircisiyle buluşuyor!

Yorumlar kapalı.