Eşsiz bir tecrübe oldufeatured


KKTC U16 Milli Takımı, Antalya’daki organizasyonun son karşılaşmasını oynadı.

Antalyaspor U17 takımı ile karşı karşıya gelen millilerimiz sahadan mağlubiyetle ayrıldı. Karşılaşmada yaş olarak kendilerinden büyük rakibine karşı oldukça iyi mücadele eden milli takımımızın karşılaşmasını Antalyaspor’un scout ekibi de yakından gözlemledi.

Karşılaşmada Antalyaspor U17 takımında Kıbrıslı Türk futbolcu Erk Eseller de kaptan olarak yer aldı. Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri’ndeki karşılaşma sonrasında ekibimiz Antalya’daki maçlarını tamamlamış oldu. Bugün adaya gelecek olan milli takımımızda futbolcuların keyifli ve moralli olduğu ve bu heyecanı yaşamaktan büyük mutluluk duydukları gözlemlendi.

Genç Milli Takımlar Antrenörü Hüseyin Kızmazoğlu, yardımcısı Hasan Özkan ve kaleci antrenörü Hüseyin Mertol, kamp boyunca izlenimleri ile ilgili notlar alırken, ilerleyen dönemlerle ilgili olarak veri oluşturdu.

 

Antalyaspor’dan üst düzey ilgi

Antalya’daki organizasyon boyunca KTFF 2. Başkanvekili Hüseyin Duvarcı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Üst Kurulu Başkanı Hüseyin Ekmekçi ve Genel Sekreter Yrd. ve İdari İşler Sorumlusu Eren Şişik de kafile ile birlikte yer aldı.

KTFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Üst Kurulu Başkanı Hüseyin Ekmekçi organizasyon ile ilgili izlenimlerini paylaştı. Antalyaspor’un 4 gün boyunca ekibimize üst düzeyde bir ilgi gösterdiğini ifade eden Ekmekçi, “Bir taraftan milli takımımız iki önemli maça çıkarken bizler de Antalyaspor yetkilileri ile çok önemli toplantılar yaptık. Başkanımız Hasan Sertoğlu’nun da teşviki ile altyapılarda ciddi bir işbirliği konusunda Antalyaspor ile uzlaştık.”dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Eşsiz bir tecrübe oldu

Yorumlar kapalı.