Dilan Polat’a yeni dava!featured


Daha önceki adli olayların ardından Dilan Polat, bu kez sosyal medya fenomeni A. A. ile yaşadığı bir anlaşmazlık nedeniyle adliyeye çağrıldı.

Dilan Polat, daha önce yaşadığı adli olayların ardından bu kez de sosyal medya fenomeni A. A. ile adliyelik oldu. İddiaya göre, Polat’ın A. A.’ya küfrettiği ve ölüm tehdidinde bulunduğu iddiasıyla 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Bu yeni dava, Dilan Polat’ın kara para aklama suçundan tutuklu bulunduğu süreçte gelişti.

Olay, 24 Temmuz 2023 tarihinde yaşandı ve A. A. ile Dilan Polat arasında cezaevine girmeden önce sosyal medya üzerinden bir tartışma yaşandı. Tartışma sırasında Polat’ın A. A.’ya gönderdiği iddia edilen ölüm tehdidi içeren mesajlar, A. A. tarafından avukatı aracılığıyla şikayet edildi.

Dilan Polat, ifadesinde söz konusu mesajları gönderdiğini hatırlamadığını belirtti. Ancak savcılık, suçun uzlaşma kapsamında olmadığını ve tarafların uzlaşamadığını belirterek Polat hakkında ‘kadına karşı tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
Dilan Polat’a yeni dava!

Yorumlar kapalı.