Zirvenin yeni sahibi: İnci TanelerifeaturedYayın hayatına rekorlarla başlayan Kanal D’nin yeni dizisi “İnci Taneleri”, ikinci bölümüyle de yüksek izlenme oranlarına ulaştı ve reyting listesinin zirvesini sahiplendi!

Rıza Kocaoğlu (Nusret) ve Kubilay Aka’nın (Cihan) ilk kez seyirci karşısına çıktığı “İnci Taneleri”nin ikinci bölümü, AB kategorisinde 11.39 reyting ve 31.26 izlenme payı, 20+ABC1’de 12.57 reyting ve 28.85 izlenme payı, Tüm Kişiler’de de 10.69 reyting ve 25.11 izlenme payı elde ederek birinci oldu. Dizinin aynı akşam ekrana gelen birinci bölüm özeti de Tüm Kişiler’de üçüncü, AB ve 20+ABC1 gruplarında ikinci sıraya yerleşti.

Beyaz elbisesi ve kırmızı ayakkabılarıyla göz dolduran Dilber, “Ben yola gelmem, yol bana gelsin” sözleri eşliğinde dans etti.

Dizinin ikinci bölümüne Hazar Ergüçlü’nün oynadığı Dilber karakterinin yeni dansı damga vurdu. Sincanlı Erkal’ın “Kim geliyor? Dilber geliyor!” anonsuyla sahneye çıkan Dilber’in dansı sosyal medyada yine çok konuşuldu.

Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Azem’in hem Dilber hem de öğrencisi Ayça ile arasında geçen ‘dil bilgisi’ diyalogları bu bölümün beğeni toplayan sahneleri arasındaydı.

0
mutlu
Mutlu
3
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
Zirvenin yeni sahibi: İnci Taneleri

Yorumlar kapalı.