Yolcu kadını gizlice görüntüledifeatured


Yolcu olarak bulunduğu otobüste, bir kadının videosunu çeken İ.U.H. ileride yargılanmak üzere cezaevine gönderildi

 

Sedef BOŞNAK

 

Yolcu olarak bindiği Girne-Gazimağusa seferini yapan otobüste, karşısında oturan kadın yolcunun izinsiz olarak videosunu çeken İ.U.H. ileride yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

Gazimağusa Kaza Mahkemesinde görüşülen dünkü teminat duruşmasında  yeminli şahadet vererek olguları aktaran polis memuru Oğuzhan Abat, zanlının, 18 Nisan’da saat 16.00’da Gazimağusa’da, yolcu olarak bulunduğu Girne-Gazimağusa seferini yapan Kombos Şti. ait TRG 611 plakalı araç içerisinde, karşı koltukta yolcu olarak oturan kadının videosunu izinsiz  çekmek suretiyle “Özel Hayatın Gizliliğini İhlal” suçunu işlediğini söyledi.

Tanık polis Oğuzhan Abat, önceki gün tespit ettiği zanlıyı derdest emri gereği tutukladığını belirttikten sonra, emare aldığı zanlıya ait cep telefonunu incelenmek üzere, PGM’ye bağlı Data İnceleme Şubesine gönderdiğini söyledi.

Oğuzhan Abat, çalışma izni iptal edilen zanlının ileride görüşülecek davasında hazır olması için cezaevine göndermesini talep etti.

Huzurundaki talebi uygun bulan Yargıç İzzet Erkanlılar,  Pakistan uyruklu zanlıyı her ne şart altında olursa olsun 2 ayı geçmeyen bir süre cezaevine gönderdi.

0
mutlu
Mutlu
5
alk_
Alkış
1
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
Yolcu kadını gizlice görüntüledi

Yorumlar kapalı.