Yıldızlar geçidifeatured


Ahmet OGAN

Futbol Federasyonu beş yıl boyunca U15 Yıldızlar Ligini sponsorlu olarak organize ederken, 3 sezon da sponsorsuz olarak oynatılan ligin gelişimi ile birlikte aşama kaydedildi. 2012 yılında ilk kez Tamsu Ligi adı altında oynatılan U15 Yıldızlar Ligi, 2015 yılına kadar dört sezonda da aynı ana sponsorla organize edildi. 2016 yılından itibaren üç yıl sponsorsuz olarak oynatılan ligde son sezon Digitech U15 Yıldızlar Ligi olarak düzenlendi. U15 Yıldızlar Ligi’nde 8 yıllık maraton sonunda 5 farklı takım şampiyonluk sevinci yaşarken, ligde ilk şampiyon Yenicami toplamda 4 kez şampiyon olarak en çok şampiyonluğa imza atan takım oldu. Son şampiyon ise Baf Ülkü Yurdu olurken 8 sezonluk ligin ilk üç sezonunu mercek altına aldık. 

İlk şampiyon Yenicami (2012)

Futbol Federasyonu tarafından ilk kez 2011-2012 futbol sezonunda düzenlenen Tamsu U15 Yıldızlar Ligi bölgesel olarak oynatıldı. U15 Yıldızlar Ligi’nde 1997-1998-1999 doğumlu futbolcular mücadele ederken ligde 5 grupta toplam 31 takım mücadele etti.

İlk katılımcılar

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nin ilk organizasyonuna Küçük Kaymaklı, Çetinkaya, Cihangir, Gençlik Gücü,

Gönyeli, Yenicami, Göçmenköy, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi, Türk Ocağı, Doğan Türk Birliği, Düzkaya, Lapta, Tatlısu, Dikmen Gücü, Mağusa Türk Gücü, Dumlupınar, Çanakkale, Maraş, Yeni Boğaziçi, Mağusa İdman Yurdu, Paşaköy, Mormenekşe, Türkmenköy, Geçitkale, Serdarlı, Geçitkale, Binatlı, Baf Ülkü Yurdu, Lefke, Yalova, Bostancı Bağcıl olmak üzere toplam 31 takım katıldı.

Grup istatistikleri

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde 5 grupta çift devreli lig usulüne göre oynanan grup maçları sonunda Yenicami, Türk Ocağı, Baf Ülkü Yurdu, Mağusa Türk Gücü, Paşaköy lider olarak, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi, Maraş, Doğan Türk Birliği ikinci olarak çeyrek finale kalmayı başardı. Yenicami, Mağusa Türk Gücü, Paşaköy mağlup olmadı.

Final yolculuğu

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde tek maç eleme sistemine göre oynanan çeyrek final maçlarında Yenicami, Maraş’ı 2-0, Mağusa Türk Gücü, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi’ni 4-1, Doğan Türk Birliği, Baf Ülkü Yurdu’nu 2-1, Türk Ocağı, Paşaköy’ü 6-1 mağlup etti. Bu sonuçların ardından Yenicami, Mağusa Türk Gücü, Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı yarı finale kalmayı başardı.

Final heyecanı

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi yarı finallerinde tek maç eleme sistemine göre oynanan maçlarda Yenicami, Doğan Türk Birliği’ni 2-0, Mağusa Türk Gücü, Türk Ocağı’nı 4-1 mağlup etti. Bu sonuçların ardından Yenicami ile Mağusa Türk Gücü finale yükselen takımlar oldu. Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde Yenicami ile Mağusa Türk Gücü arasında oynanan final karşılaşmasının normal süresi 1-1 beraberlikle sonuçlandı ve maçı penaltı atışları sonunda 5-3 kazanan Yenicami namağlup olarak ligde ilk şampiyonlukla tarihe geçti. Mağusa Türk Gücü ilk kez oynadığı finali kaybetti.

Şampiyon Yenicami’nin lig istatistikleri

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde 31 takım çift devreli lig usulüne göre mücadele ederek iki buçuk ay devam eden ligin sonunda Yenicami ipi göğüsleyerek ilk şampiyon olarak tarih sayfalarına adını yazdırdı. U15 Yıldızlar Ligi’nde grup aşaması, çeyrek final, yarı final ve final maçlarında Yenicami toplamda oynadığı 15 karşılaşmadan 15 galibiyet alarak, mağlup olmadan attığı 70 golle en çok gol atan, kalesinde 5 gol görerek namağlup olarak şampiyonluk sevinci yaşayan ilk takım oldu.

Doğan Türk Birliği’nde tek final tek şampiyonluk (2013)

Futbol Federasyonu tarafından ikinci kez 2012-2013 futbol sezonunda düzenlenen Tamsu U15 Yıldızlar Ligi bölgesel olarak oynatıldı. U15 Yıldızlar Ligi’nde 1998-1999-2000 doğumlu futbolcuların mücadele ettiği ligde 6 grupta toplam 36 takım mücadele etti.

Katılımcılar

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’ne Yenicami, Küçük Kaymaklı, Çetinkaya, Gençlik Gücü, Gönyeli, Göçmenköy, Türk Ocağı, Doğan Türk Birliği, Düzkaya, Lapta, Dikmen Gücü, Ağırdağ, Mağusa Türk Gücü, Dumlupınar, Çanakkale, Maraş, Türkmenköy, Mağusa İdman Yurdu, Paşaköy, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi, Cihangir, Görneç, Hamitköy, Serdarlı, Binatlı, Baf Ülkü Yurdu, Lefke, Yalova, Bostancı Bağcıl, Denizli, Yeniboğaziçi, Dörtyol, Mormenekşe, Geçitkale, Vadili, Dipkarpaz olmak üzere toplam 36 takım katıldı.

Grup istatistikleri

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde 6 grupta çift devreli lig usulüne göre oynanan grup maçları sonunda Doğan Türk Birliği, Yalova, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi, Mormenekşe, Dumlupınar, Yenicami lider olarak, Mağusa Türk Gücü, Paşaköy ikinci olarak çeyrek finale kalmayı başardı.

Final yolculuğu

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde tek maç eleme sistemine göre oynanan çeyrek final maçlarında Yenicami, Dumlupınar’ı 5-4, Yalova, Mağusa Türk Gücü’nü 3-1, Doğan Türk Birliği, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi’ni 5-2, Mormenekşe, Paşakköy’ü 4-1 mağlup etti. Bu sonuçların ardından Yenicami, Yalova, Doğan Türk Birliği, Mormenekşe yarı finale kalmayı başardı. Yalova, Mormenekşe, Yenicami mağlup olmadı.

Yarı final heyecanı

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde yarı final maçları tek maç eleme sistemine göre oynanan maçlarda Yenicami, Yalova’yı 8-0, Doğan Türk Birliği, Mormenekşe’yi 3-1 mağlup etti. Bu sonuçların ardından Yenicami ile Doğan Türk Birliği finale yükselen takımlar oldu.

Doğan ilki başardı

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde Doğan Türk Birliği ile Yenicami arasında oynanan final karşılaşmasını 2-1 kazanan Doğan Türk Birliği ilk kez şampiyon olarak tarihe geçti. Doğan Türk Birliği ilk kez şampiyonluğu Girne’ye taşımayı başarırken, Yenicami ikinci kez oynadığı finali kaybetti.

Doğan Türk Birliği’nin istatistikleri

U15 Yıldızlar Ligi’nde 36 takım çift devreli lig usulüne göre mücadele ederek dört ay devam eden ligin sonunda Doğan Türk Birliği ilk kez oynadığı finali kazanarak şampiyon oldu. U15 Yıldızlar Ligi’nde grup aşaması, çeyrek final, yarı final ve final maçlarında Doğan Türk Birliği toplamda oynadığı 13 karşılaşmadan 12 galibiyet, 1 mağlubiyet alarak, attığı 104 golle en çok gol atan, 9 golü kalesinde gören takım olarak ilk kez şampiyonluk sevinci yaşadı.

Yenicami şampiyonluklarını ikiledi (2014)

Futbol Federasyonu tarafından üçüncü kez 2013-2014 futbol sezonunda düzenlenen Tamsu U15 Yıldızlar Ligi bölgesel olarak oynatıldı. U15 Yıldızlar Ligi’nde 2000-2001-2002 doğumlu futbolcuların mücadele ettiği ligde 6 grupta toplam 41 takım yer alarak en çok katılımın olduğu sezon oldu.

Katılımcılar

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’ne Türk Ocağı, Doğan Türk Birliği, Düzkaya, Lapta, A.Yeşilova, Esentepe, Binatlı, Baf Ülkü Yurdu, Lefke, Yalova, Bostancı Bağcıl, Denizli, Zümrütköy, Yenicami, Küçük Kaymaklı, Çetinkaya, Gençlik Gücü, Göçmenköy, Hamitköy, Akademi Spor ve Eğitim Merkezi, Mağusa Türk Gücü, Dumlupınar, Çanakkale, Maraş, Türkmenköy, Mağusa İdman Yurdu, Canbulat, Mormenekşe, Yeniboğaziçi, Dörtyol, Geçitkale, Mehmetçik, Boğaziçi, Dipkarpaz, Cihangir, Görneç, Değirmenlik, Paşaköy, Serdarlı, Dilekkeya, Vadili olmak üzere toplam 41 takım katıldı.

Grup istatistikleri

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde 6 grupta çift devreli lig usulüne göre oynanan grup maçları sonunda Doğan Türk Birliği, Baf Ülkü Yurdu, Mormenkşe, Cihangir, Dumlupınar, Yenicami lider olarak Türk Ocağı, Çanakkale ikinci olarak çeyrek finale kalmayı başardı. Mormenekşe, Dumlupınar, Yenicami mağlup olmadı.

Final yolculuğu

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde tek maç eleme sistemine göre oynanan çeyrek final maçları sonunda Yenicami, Türk Ocağı’nı 4-1, Doğan Türk Birliği, Cihangir’i 7-1, Dumlupınar, Mormenekşe’yi 4-0, Küçük Kaymaklı, Çanakkale’yi 4-2 mağlup etti. Bu sonuçların ardından Yenicami, Doğan Türk Birliği, Dumlupınar, Küçük Kaymaklı yarı finale kalmayı başardı.

Yarı final

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde yarı final maçları tek maç eleme sistemine göre oynanan maçlarda Yenicami, Doğan Türk Birliği karşılaşmasının normal süresi 2-2 beraberlikle bitti. 9-8 penaltı atışları sonunda üstünlük sağlayan Yenicami final vizesi aldı. Dumlupınar, Küçük Kaymaklı’yı 4-0 mağlup etti. Bu sonuçların ardından Yenicami ile Dumlupınar finale yükselen takımlar oldu.

Final Kartal’ın

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’nde Yenicami ile Dumlupınar arasında oynanan final karşılaşmasını 1-0 kazanan Yenicami üçüncü kez oynadığı finali ikinci kez kazanarak namağlup şampiyon oldu. Dumlupınar ilk kez oynadığı finali kaybetti.

Şampiyon Yenicami’nin istatistikleri

Tamsu U15 Yıldızlar Ligi’ne 41 takım çift devreli lig usulüne göre mücadele ederek dört ay devam eden ligin sonunda Yenicami bir yıl aradan sonra ikinci kez şampiyon oldu. U15 Yıldızlar Ligi’nde grup aşaması, çeyrek final, yarı final ve final maçlarında Yenicami toplamda oynadığı 15 karşılaşmadan 15 galibiyet alarak, 91 gol atarak, kalesinde 10 gol gören takım olarak namağlup ikinci kez şampiyonluk sevinci yaşadı. Yenicami ikinci kez namağlup olarak şampiyonluklarını ikiledi.

U15 Yıldızlar Ligi şampiyonlukları

Futbol Federasyonu tarafından toplamda sekiz sezon oynatılan U15 Yıldızlar Ligi’nde Yenicami 4 kez, Doğan Türk Birliği, Dumlupınar, Binatlı ve Baf Ülkü Yurdu 1’er kez şampiyonluğa ulaştılar.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Yıldızlar geçidi

Yorumlar kapalı.

Yıldızlar geçidifeatured


Türkiye Spor Toto Süper Lig ekipleri, 2017-2018 futbol sezonu ara transfer döneminde eksiklerini tamamlarken, birçok yıldız futbolcu da farklı kulüplere transfer oldu. Ligde mücadele eden 18 takım, toplamda 66 futbolcuyu kadrosuna katarken, 78 oyuncuyla da yollarını ayırdı.

 

En hareketli Karabükspor

Puan cetvelinin son sırasında yer alan Kardemir Karabükspor 12 futbolcuyu transfer ederken, 14 oyuncuyla da ilişiğini keserek, transferin en hareketli ekibi olarak dikkati çekti.

İkinci transfer ve tescil döneminde, şampiyonluk mücadelesini sürdüren Fenerbahçe kadrosuna takviye yapmadı. Sarı-lacivertliler, takımda beklentileri karşılayamayan Robin van Persie’nin sözleşmesini feshederken, Hollandalı golcü Feyenoord ile anlaştı.

 

Transferin flaş takımları

Süper Lig’de devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı isimlerle Atiker Konyaspor, Demir Grup Sivasspor ve Medipol Başakşehir ön plana çıktı.

Ligde kümede kalma mücadelesi veren Atiker Konyaspor, Antalyaspor’dan Samuel Eto’o, Göztepe’den Adis Jahovic ve Trabzonspor’dan Volkan Şen’i kadrosuna katarken, Beşiktaş’tan genç oyuncu Orkan Çınar’ı da kiraladı. 

Demir Grup Sivasspor ise dünyaca ünlü Brezilyalı futbolcu Robinho’yu (Robson de Souza) Atletico Mineiro’dan transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Medipol Başakşehir, Barcelona’dan milli oyuncu Arda Turan’ı 2020 yılına kadar kiralık olarak kadrosuna katarken, flaş transferlerden birine imza attı.

 

Cenk Tosun’un yerine Vagner Love

Şampiyonluk adaylarından Beşiktaş, golcü oyuncusu Cenk Tosun’u İngiltere Premier Lig takımı Everton’a net 22 milyon avro bonservis bedeliyle verdi. Siyah-beyazlılar, Dinamo Kiev’den stoper Domagoj Vida, Aytemiz Alanyaspor’un golcüsü Vagner Love ve Orlando City’den Cyle Larin ile anlaşarak, forvet ve defans hattını güçlendirdi.

Galatasaray ise transferin son saatlerinde Inter’den Japon sol bek Yuto Nagatomo’yu sezon sonuna kadar kiraladı. Sarı-kırmızılılar ayrıca, sezon başında Osmanlıspor’dan transfer ettiği Senegalli futbolcu Badou Ndiaye’yi de 16 milyon avro transfer bedeliyle Premier Lig ekiplerinden Stoke City’ye sattı. Trabzonspor da Danimarka’nın Midtjylland ekibinden Çek sol bek Filip Novak’ı kadrosuna kattı. 

 

Takımların Devre Arası Transferleri

Antalyaspor:

Gelenler (3): Hakan Özmert (Medipol Başakşehir), Souleymane Doukara (Osmanlıspor), Milan Jevtovic (Kiralıktan döndü)

Gidenler (5): Samuel Eto’o (Atiker Konyaspor), Samir Nasri (Karşılıklı fesih), Aydın Karabulut (Gençlerbirliği), Jeremy Menez (Club America), Sandro (Benevento Calcio)

 

Aytemiz Alanyaspor:

Gelenler (5): Lucas Villafanez (Panathinaikos), Dyanfres Douglas (El-Ain), Francisco Wanderson (Dinamo Moskova), Filipe Augusto (Benfica-Kiralık), Barış Başdaş (Kardemir Karabükspor)

Gidenler (5): Vagner Love (Beşiktaş), Yunus Çoban (İstanbulspor-Kiralık), Darko Lazic (Denizlispor-Kiralık), Alpay Koçaklı (Adanaspor), Yunus Emre Yaşar (Ankara Demirspor-Kiralık)

 

Atiker Konyaspor:

Gelenler (6): Mustapha Yatabare (Kardemir Karabükspor), Adis Jahovic (Göztepe), Samuel Eto’o (Antalyaspor), Orkan Çınar (Beşiktaş-Kiralık) Emrullah Şalk (Grandmedical Manisaspor), Volkan Şen (Trabzonspor)

Gidenler (5): Imoh Ezekiel (Sözleşmesi feshedildi), Partick Friday Eze (Denizlispor), Savaş Polat (Anadolu Selçukspor-Kiralık), Kadir Kaan Özdemir (Elazığspor-Kiralık), İsmail Güven (Şanlıurfaspor-Kiralık)

 

Beşiktaş:

Gelenler (3): Domagoj Vida (Dinamo Kiev), Vagner Love (Aytemiz Alanyaspor), Cyle Larin (Orlando City)

Gidenler (3): Cenk Tosun (Everton), Matej Mitrovic (Club Brugge-Kiralık), Orkan Çınar (Atiker Konyaspor-Kiralık)

 

Bursaspor:

Gelenler (5): Moussa Sow (Shabab Al-Ahli Dubai), Gheorghe Grozav (Kardemir Karabükspor), Abdullahi Shehu (Anorthosis), Alper Ademoğlu (Schalke 04), John Bostock (Lens)

Gidenler (6): Bilal Kısa (Teleset Mobilya Akhisarspor), İsmail Konuk Gazişehir Gaziantep), Ozan Can Kökçü (RKC Waalwijk), Kofi Amoako Atta (Akın Çorap Giresunspor-Kiralık), Furkan Özçal (Sözleşme fesih), Deniz Yılmaz (Gençlerbirliği)

 

Demir Grup Sivasspor:

Gelenler (3): Robinho (Atletico Mineiro), Paul Papp (Kardemir Karabükspor), Henri Saivet (Newcastle United)

Gidenler (5): Ergin Keleş, Leandrinho (Leandro Barrios Rita Dos Martires), Cem Özdemir (Kardemir Karabükspor), Galip Güzel (Çaykur Rizespor), Elderson (Cercle Brugge)

 

Evkur Yeni Malatyaspor:

Gelenler (5): Matheus Doria Macedo (Olympique Marsilya), Gilberto Olivera Souza Junior (Sao Paulo), Berk Yıldız (Elazığspor), Gökhan Akkan (Mersin İdmanyurdu), Mustafa Eskihellaç (Baysal İnşaat Düzyurtspor)

Gidenler (7): Yalçın Ayhan (Osmanlıspor), Murat Akça (Elazığspor), Emre Selen (Van Büyükşehir Belediyespor), Turgut Doğan Şahin (Çaykur Rizespor), Batuhan Altıntaş (Akın Çorap Giresunspor), Furkan Yiğit (Bayrampaşa), Ferhat Canlı (Amed Sportif Faaliyetler)

 

Fenerbahçe:

Gidenler (2): Robin van Persie (Feyenoord), Ahmethan Köse (Boluspor-Kiralık)

 

Galatasaray:

Gelenler (1): Yuto Nagatomo (Inter-Kiralık)

Gidenler (3): Nigel de Jong (Mainz 05), Badou Ndiaye (Stoke City), Emrah Başsan (Vitoria Setubal)

 

Gençlerbirliği:

Gelenler (4): Aydın Karabulut (Antalyaspor), Deniz Yılmaz (Bursaspor), Stephane Sessegnon (Montpellier), Florentin Pogba (Saint-Etienne)

Gidenler (2): Vedat Muric (Çaykur Rizespor), Orhan Şam (Serbest)

 

Göztepe:

Gelenler (4): Andre Poko (Kardemir Karabükspor), Wallace Reis Da Silva (Gremio), Demba Ba (Shanghai Shenhua), Kerem Atakan Kesgin (Bucaspor)

Gidenler (4): Prince Segbefia (Gazişehir Gaziantep), Emre Can Coşkun (Adanaspor-Kiralık), Mathieu Peybernes (Lorient), Adis Jahovic (Atiker Konyaspor)

 

Kardemir Karabükspor:

Gelenler (12): Ergin Keleş, Cem Özdemir, Leandrinho (Demir Grup Sivasspor), Herve Kage (Kortrijk), Adam Stahl (Norrby), Alican Karadağ (Kastamonuspor 1966), Yusuf Akbulut (Batman Petrolspor), Ahmet Karadayı (ASV Geel), Marius Silviu Alexe (Limassol), Murat Akın (Sakaryaspor), Anton Kravchenko (Olimpik Donetsk), Özgür Yılmaz (Akın Çorap Giresunspor)

Gidenler (14): Ceyhun Gülselam (Osmanlıspor), Barış Başdaş (Aytemiz Alanyaspor), İlhan Depe (Kasımpaşa), Mustapha Yatabare (Atiker Konyaspor), Andre Biyogo Poko (Göztepe), Yevgen Seleznov (Teleset Mobilya Akhisarspor), Ahmet Şahin (Akın Çorap Giresunspor), Paul Papp (Demir Grup Sivasspor), Gheorhge Teodor Grozav (Bursaspor), Serdar Deliktaş (Gazişehir Gaziantep), Dany Nounkeu (Teleset Mobilya Akhisarspor), Gabriel Torje, Cristian Tanase ve Valerica Gaman (Sözleşme fesih)

 

Kasımpaşa

Gelenler (2): İlhan Depe (Kardemir Karabükspor), Mbaye Diagne (Tianjin Teda)

Gidenler (3): Michael Rangel (Junior), Mert Kula (Menemen Belediyespor), Abdullah Durak (Çaykur Rizespor)

 

Kayserispor:

Gelenler (2): Artem Kravets (Dinamo Kiev), William Douglas de Amorim (FCS Bükreş)

Gidenler (2): Ali Ahamada (Sözleşme fesih), Geoffrey Bia (Teleset Mobilya Akhisarspor-Kiralık)

 

Medipol Başakşehir:

Gelenler (2): Arda Turan (Barcelona-Kiralık), Riad Bajic (Udinese-Kiralık)

Gidenler (2): Hakan Özmert (Antalyaspor), Mehmet Batdal (Osmanlıspor-Kiralık)

 

Osmanlıspor:

Gelenler (4): Ceyhun Gülselam (Kardemir Karabükspor), Yalçın Ayhan (Evkur Yeni Malatyaspor), Lumanza Lembi Tortol (Stabaek), Mehmet Batdal (Medipol Başakşehir-Kiralık)

Gidenler (5): Tugay Kacar (Gazişehir Gaziantep-Kiralık), Koray Altınay (Çaykur Rizespor), Hasan Kılıç (Denizlispor-Kiralık), Cheick Diabate (Benevento-Kiralık), Souleymane Doukara (Antalyaspor), Josue (Sözleşme fesih)

 

Teleset Mobilya Akhisarspor:

Gelenler (4): Bilal Kısa (Bursaspor), Dany Nounkeu, Yevgen Seleznov (Kardemir Karabükspor), Geoffrey Bia (Kayserispor-Kiralık)

Gidenler (2): Ioan Hora (Elazığspor-Kiralık), Alperen Babacan (Denizlispor-Kiralık)

 

Trabzonspor

Gelenler (1): Filip Novak (Midtjylland)

Gidenler (3): Emmanuel Mas (Boca Juniors), Theo Bongonda (Sözleşme fesih)

Volkan Şen (Atiker Konyaspor)

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Yıldızlar geçidi

Yorumlar kapalı.

Yıldızlar geçidifeatured


Kıbrıs’ın eğlence anlayışına yeni soluk kazandıran Elexus Hotel, Kurban Bayramı’nda yıldız isimleri sahnesinde ağırlıyor.

Hit şarkılarıyla tüm Türkiye’nin gönlünde taht kuran Hadise ve romantik şarkıların prensi Gökhan Türkmen, bu bayram Elexus’ta eğlenceyi zirveye taşıyor… 17 Eylül’de ise Türk Sanat Müziği’nin ‘Divası’ Bülent Ersoy muhteşem sahne performansıyla kapanışı yaparak tatilcilere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.

Akdeniz’in parlayan yıldızı Elexus Hotel, eğlence odaklı tatil anlayışıyla yepyeni bir hikâyenin kapılarını eğlence tutkunlarına açıyor. Kurban Bayramı’na birbirinden ünlü isimlerle hazırlanan Elexus Hotel, Kıbrıs’ta eğlencenin tek adresi olmaya devam ediyor. Bülent Ersoy, Hadise, Gökhan Türkmen, Koray Avcı ve Gyps Casual’la adeta yıldızlar geçidine ev sahipliği yapacak olan Elexus, misafirlerine uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir bayram eğlencesinin garantisini veriyor.

 

Kıbrıs’ta Hadise var!

   Dört gece boyunca misafirlerine dolu dolu bir tatil programı sunan Elexus’un sahnesinde 13 Eylül Çarşamba günü açılışı sanatçı Hadise yapıyor.

   Bayramın ikinci gününde Elexus Hotel misafirleriyle buluşacak sanatçı, sahne şovları ve repertuarıyla konuklara unutulmaz bir bayram eğlencesi yaşatmaya hazırlanıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Yıldızlar geçidi

Yorumlar kapalı.