Yenilenmiş web sayfamızla karşınızdayızfeaturedUzun süredir çalışmalarını sürdürdüğümüz  web sayfamız bugün itibariyle artık tüm dünyadaki Türkçe okuyabilen halklara bir tık uzaklıkta olacak… Kıbrıs’ın kuzey ve güney gündemi yanısıra, Türkiye’den, dünyadan haberler, kültür – sanat, magazin ve spor haberleriyle de siz değerli okuyucularımızın bilgi edinme ihtiyaçlarını karşılamayı kendimize bir görev biliyoruz.

Bu noktadan hareketle, internet kullanımının her an her yerde olduğu günümüz dünyasında, okuyucularımızın taleplerini görmezden gelemezdik.

Bundan böyle, tamamıyla uyumlu web tasarımı ile KIBRIS’ın İnternet Gazetesi’ne, bilgisayarınızdan tutun da internete bağlanabilen her türlü cihazla kolaylıkla erişebilecek, haberleri çok daha kolay okuyabileceksiniz.

Baştan aşağı yeni, son teknolojiyle donatılmış modern altyapısıyla yenilikçi ve gündeme dair tüm haberleri en hızlı ve en doğru şekilde sizlere sunmaya geliyoruz…

Okuyucularımızın  yorumları bizler için değerlidir. Sayfamızda gördüğünüz eksiklikleri 0548 894 00 95 numaralı ihbar hattımızdan bizlere ulaştırabilir ya da ok_cyp@hotmail.com adresinden Dijital Yayınlar Sorumlusu Osman Kalfaoğlu’na veya c.oguc@kibrisgazetesi.com adresinden İnternet Gazetemiz editörü Çağdaş ÖĞÜÇ’e ulaşabilirsiniz…

Geliştirmelerimiz ve yeniliklerimiz devam edecek…

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Yenilenmiş web sayfamızla karşınızdayız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir