YDÜ’den muhteşem mezuniyet şölenifeatured


Yakın Doğu Üniversitesi’nin MOE Sahne’de düzenlediği Mezuniyet Şöleni’nin ilk gününde, 10 fakülteden 960 öğrenci, yaklaşık 5 bin kişi katıldı.

MOE Açık Hava Sahnesi Kültür Sanat Kıbrıs (KSK), amaçları doğrultusunda Lefkoşa Yakın Doğu Kampüsü içerisinde Yakın Doğu Üniversitesi mezuniyet törenine ev sahipliği yaptı.

Tören öncesinde, festival alanında canlı müzik eşliğinde eğlenen mezunlar sonrasında DJ performansı ile mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşadı. MOE Sahne’de düzenlenen ve havai fişek gösterisiyle son bulan tören ise 5 bin kişilik görkemli bir kalabalığın önünde gerçekleştirildi.

Günsel: Burada her zaman bir eviniz var

Mezunlara seslenen Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, “Dünyanın neresine giderseniz gidin Yakın Doğu ailesinin birer üyesi olarak birbirinize sahip çıkın ve burada her zaman bir eviniz olduğunu unutmayın” diyerek “Yolunuz açık, geleceğiniz aydınlık olsun” temennisini dile getirdi.

Yakın Doğu Üniversitesi 2024 mezuniyet töreni 24 Haziran itibariyle başladı.28 Haziran Cuma gününe kadar devam edecek olan mezuniyet töreni Yakın Doğu Kampüste kurulan MOE Açık Hava Sahnesinde devam edecek. Öğrencilerin ve ailelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen törenlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bütün mezunları tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

3
mutlu
Mutlu
21
alk_
Alkış
6
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
YDÜ’den muhteşem mezuniyet şöleni

Yorumlar kapalı.