UBP’nin istişare toplantıları devam ediyorfeatured


UBP Lefkoşa İlçe Başkanı Dr. Ahmet Savaşan, UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel’in katılımı ile düzenlenen istişare toplantılarının sürdüğüne işaret ederek, “Siyasetçiler halkla iç içe olmak durumundadır” ifadelerini kullandı.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lefkoşa İlçe Başkanı Dr. Ahmet Savaşan, UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel’in katılımı ile düzenlenen istişare toplantılarının sürdüğünü bildirdi.

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Savaşan, “Siyasetçiler halkla iç içe olmak durumundadır. Sevinçte ve tasada birlik olmadığınız zaman halkınızın ne düşündüğünü, sorunlarının ve beklentilerinin ne olduğunu; yaptıklarınızın hayatlarını kolaylaştırıp kolaylaştırmadığını bilemez, kamusal hizmetlere yön veremezsiniz” ifadelerini kullandı.

Savaşan, “Biz, her vesileyi ve fırsatı halkımızla buluşmak amacıyla değerlendirmeye çalışıyoruz. Bayram günleri ve sonrası da bu amaçla kullanılıyor” dedi.

 

“ÇOK VERİMLİ VE FAYDALI GEÇTİ”

Ahmet Savaşan açıklamasına şöyle devam etti:

“UBP Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Ünal Üstel’in de katılımı ile düzenlediğimiz istişare toplantıları bugün de devam etti. Lefkoşa’nın Metehan ve Ortaköy bölgelerindeki partililerimiz ve halkımız ile buluşmalarımız da yine çok verimli ve faydalı geçti. Emeğini ve desteğini esirgemeyen Başbakanımız Üstel’e ve diğer bütün katılımcılara gönülden teşekkür ederiz.”

1
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
UBP’nin istişare toplantıları devam ediyor

Yorumlar kapalı.