T&T Havalimanı İşletmeciliği Genel Müdürü M. Serhat Özçelik’in kutlama mesajıfeatured


Sayın, Mete Tümerkan

KIBRIS Gazetesi

Genel Koordinatör

ve Genel Yayın Yönetmeni

 

 

   KIBRIS Gazetesi’nin 35’nci kuruluş yıldönümü dolayısıyla sizi ve tüm şahsen emeği geçen arkadaşları canı gönülden kutluyorum.

   Basın, devletimiz ve halkımız arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi önemli görev ve sorumluluklar üstlenmektedir. KIBRIS Gazetesi, yaptığı doğru, ilkeli, objektif haberlerle Kıbrıs Türk halkının bir parçası haline gelmiştir.

   Medyanın toplumsal gelişim, demokrasi ve çok seslilik açısından önemli bir yeri vardır. Çağdaş ülkelerde demokrasilerin önemli unsurlarından olan basın, yayın ve medya kuruluşları, toplumun hem gözü kulağı hem de sesidir. Bir diğer önemli misyonu da devletle toplum arasında köprü görevi görmesidir.

   Kıbrıs Türk halkını simgeleyen en önemli kurumlarından biri olan KIBRIS Gazetesi, Kıbrıs Türk halkının özgür düşünce ve demokratik sesidir.

   Objektif ve tarafsız bir anlayışla Kıbrıs’ın ve dünyanın gündemini halkımızla buluşturan KIBRIS Gazetesi’ne emek veren tüm çalışanlarınızı sizlerin şahsında tebrik eder; başarılarınızın devamını dilerim.

 

M. Serhat Özçelik

T&T Havalimanı İşletmeciliği

Genel Müdür

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
1
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
T&T Havalimanı İşletmeciliği Genel Müdürü M. Serhat Özçelik’in kutlama mesajı

Yorumlar kapalı.