NTV, 20 Temmuz için KIBIRS’ı ziyaret etti “Tarihin akışını değiştiren gün”featured


NTV, Pasaport 20 Temmuz özel bölümü için KIBRIS’ı ziyaret etti. Ünlü gazeteci Mete Çubukçu, Mete Tümerkan ile 20 Temmuz 1974’ten bugüne gelinen süreci konuştu

KIBRIS Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mete Tümerkan, deneyimli gazeteci Mete Çubukçu’nun hayat verdiği NTV’de yayınlanan Pasaport programının 20 Temmuz Özel yayınına konuk oldu.

20 Temmuz 1974 yılında gerçekleştirilen KIBRIS Türkleri’ni Rum mezaliminden kurtaran Mutlu Barış Harekatı’nın 50’inci yıldönümü Türkiye’de yakından takip ediliyor.

Türkiye’nin en çok izlenen haber kanallarından NTV, deneyimli gazeteci Mete Çubukçu’nun hayat verdiği Pasaport programı özel bir yayın ile 20 Temmuz’un 50’inci yılını konu alıyor.

Bu çerçevede 50 yılının özetlendiği önemli bir programa imza atan Mete Çubukçu, KIBRIS Medya Grubu’nu ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmeni Mete Tümerkan ile röportaj gerçekleştirdi.

Çubukçu, Tümerkan’ın yanı sıra bazı siyasiler ve akademisyenlerle de konuşarak programını hazırladı.

20 Temmuz günü NTV’de yayınlanacak Pasaport 20 Temmuz Özel programında Mete Çubukçu’nun sorularını yanıtlayan Mete Tümerkan, 20 Temmuz’u “Tarihin akışını değiştiren gün” olarak niteledi.

0
mutlu
Mutlu
3
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
NTV, 20 Temmuz için KIBIRS’ı ziyaret etti “Tarihin akışını değiştiren gün”

Yorumlar kapalı.