Suzan Aktuğ hayatını kaybettifeatured


Uzun yıllar Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lapta Belediyesi Meclis Üyeliği ve Asbaşkanlığı yapmış, aynı zamanda bir dönem UBP örgüt başkanlığı görevinde de bulunmuş Hasan Aktuğ’un eşi, Lapta Belediyesi eski Başkanı Mustafa Aktuğ ile Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Dairesi Müdürü Murad Aktuğ’un annesi Suzan Aktuğ hayatını kaybetti.

Aktuğ’un vefatı ailesini ve sevenlerini yasa boğdu.

Suzan Aktuğ, yarın Lapta Aşağı Camisinde kılınacak öğle namazının ardından Lapta Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak.

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'ACI KAYBIMIZ Yokluğuna asla alışamayacağımız biricik eşim, annemiz, babaannemiz 03.11.1948- 8 SUZAN AKTUĞ'u zamansız kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Merhume 16 Nisan 2024 Salı günü Lapta Aşağı Cami'nde kılınacak öğle namazını müteakip Lapta Mezarlığı nda ebedi istirahatgahina uğurlanacaktır. Tüm dost, akraba ve sevenlerine üzüntü ile duyurulur. "YATTIĞI YER NUR, MEKANI CENNET OLSUN" Eși Oğulları ve Kızları Torunları Hasan Aktuğ : Murad- -Salın Aktuğ Mustafa- Nevin Aktuğ Emine Aktuğ Gizel, Onan, Hasan, Naz, Artun Aktuğ' görseli olabilir

Başbakan Üstel’den taziye mesajı

Başbakan Ünal Üstel, sosyal medya hesabı üzerinden Suzan Aktuğ’un vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

Başbakan Üstel, “Merhume Suzan Aktuğ’a Allah’tan rahmet yaslı ailesi ile sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dilerim” dedi.

1
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
2
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Suzan Aktuğ hayatını kaybetti

Yorumlar kapalı.