‘Şampiyon Melekler Plaj Voleybol Ligi’ hazırlıkları başladıfeatured


ÖZEL HABER

Ahmet OGAN

 

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından ikinci kez düzenlenecek olan 2024 “Şampiyon Melekler Plaj Voleybol Ligi” hazırlıkları başladı.

Voleybol Federasyonu yönetimi geçtiğimiz yıl 6 Şubat depreminde kaybettiğimiz “Şampiyon Meleklerimiz” için almış olduğu kararla 2023 KKTC Plaj Voleybol ligini “Şampiyon Melekler Ligi” adı altında oynatmıştı. Depremde kaybettiğimiz canlarımızın anısını yaşatmak ve onları saygı ile anmak için 2024 KKTC Plaj Voleybolu Ligi, “2. Şampiyon Melekler Plaj Voleybol Ligi” olarak düzenlenirken, organizasyon Lefkoşa Beach Volley Arena Tesisinde 26 Haziran Çarşamba akşamı başlayacak.

KKTC Voleybol Federasyonu tarafından organize edilecek olan 2024 “2. Şampiyon Melekler Plaj Voleybol Ligi” U12 Kızlar, U13 Erkekler, U16 Kızlar, U17 Erkekler, Büyük Bayanlar, Büyük Erkekler Ligleri olmak üzere 6 farklı kategoride düzenleniyor.

 

Kayıtlar Başlıyor

Kategorilere göre 29 Mayıs Çarşamba günü başlayacak olan kayıt işlemleri 7 Haziran Cuma günü sona erecek. Kayıt işlemleri, organizasyonun kapsam ve içeriği hakkında detaylı bilgiler 27 Mayıs Pazartesi günü duyurulacak. Alt Yapıda olan ligler her yıl olduğu gibi kulüpler düzeyinde oynanacak. Büyükler kategorisine katılacak takımlarda kulüp şartı aranmayacağı açıklandı. Organizasyon günleri, Müsabaka programı ve diğer teknik konular hakkında bilgiler kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra katılımcılara Federasyonun sosyal medya hesaplarından tarafından duyurulacak.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
‘Şampiyon Melekler Plaj Voleybol Ligi’ hazırlıkları başladı

Yorumlar kapalı.