Ruşen Yücesoylu Karakaya: Yarınki duruşmaya dik duruşumuzla, pes etmeyişimizle gireceğizfeatured


Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya ve heyet yarın 3’üncüsü gerçekleşecek İsias davası için Adıyaman’a ulaştı.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın telekonferans ile bağlanarak heyetle görüşmesinin ardından Karakaya;

“Sn. Cumhurbaşkanım, her duruşmada, her adımımızda ve her anımızda desteğiniz bizim için çok önemlidir. Dediğiniz gibi biz birkaç dakika önce yine nefessiz kaldığımız topraklara geri geldik. Nefeslerimiz kesildi, yüreklerimizi, canlarımızı bıraktık buraya. Canlarımızı bizden alanların da adaletinin sağlanması için hep birlikte, hiç durmadan mücadelemize devam edeceğiz.

Gelinen aşamada kamu görevlilerine soruşturma izni çıktı. Onların da iddianamesi yazılacak, onlar da en ağır cezayı alacaklar. Çocuklarımızı bizden aldılar. Kıbrıs’ın geleceğini yok ettiler. Onlara Kıbrıslının gücünü, nasıl mücadeleden vazgeçmeyeceğini hep birlikte göstereceğiz. Aileler olarak desteğiniz çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız. Sizin desteğinizle güç alıyoruz. Yarın ki duruşmaya dik duruşumuzla pes etmeyişimizle yine gireceğiz.

Ara kararlarda bizim lehimize doğru kararlar çıkacağına inancımız tam. Umarız her şey yolunda gider. Desteğiniz için teşekkürler” ifadelerine yer verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
1
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Ruşen Yücesoylu Karakaya: Yarınki duruşmaya dik duruşumuzla, pes etmeyişimizle gireceğiz

Yorumlar kapalı.