RED7OIL U14 Ligi’nde yıldız adayları yeteneklerini sergilemeye devam ediyor



featured


ÖZEL HABER

Ahmet OGAN

 

Red7Oil U14 Ligi’nde 5. hafta maçlarında 13 maçı ev sahibi takımlar, 6 maçı deplasman takımları kazandı.

Red7Oil U14 Ligi’nde beş grupta oynanan beşinci hafta sonuçlarının ardından 1. grupta Binatlı, 2. grupta Çetinkaya, 3. grupta Doğan Türk Birliği, 4. grupta Miracle Değirmenlik, 5. grupta Mağusa Türk Gücü beşinci haftayı lider kapattı.

Red7Oil U14 Ligi grup maçlarında beşinci haftada en farklı sonucu 1. grupta Binatlı evinde Mustafa Hacıali Yılmazköy’ü 13-0 mağlup ederek aldı.

 

6. Hafta Maçları

Red7Oil U14 Ligi’nde gruplarda altıncı hafta karşılaşmalar 27 Nisan Cumartesi, 28 Nisan Pazar günü 5 grupta 19 maç ile devam edilecek. 4-5 Mayıs 2024 tarihlerinde sona erecek Red7Oil U14 grup aşamasının ardından 2. tur, çeyrek final, yarı final ve final maçları oynanacak. Red7oil U14 Ligi’nde beşinci haftada alınan toplu sonuçlar ve gelecek haftanın programı şöyle oluştu.

Red7Oil U14 Ligi’nde 5. haftada alınan toplu sonuçlar şöyle;

1. GRUP

Yalova-Tepebaşı 3-0 (Hükmen)

Baf Ülkü Yurdu-Lefke 1-0

Binatlı-M. Hacıali Yılmazköy 13-0

Serhatköy-Zümrütköy 3-1

2. GRUP

Küçük Kaymaklı-Gönyeli 1-0

Doğukent-T. Ersalıcı Dikmen Gücü 6-2

Çetinkaya-Yenicami 4-0

Göçmenköy-Hamitköy 12-1

3. GRUP

Türk Ocağı Girne Halk Evi 3-1

Ozanköy-Karşıyaka 3-2

Lapta-Karaoğlanoğlu 1-2

Alsancak Yeşilova-Doğan Türk Birliği 0-5

4. GRUP

Cihangir-Tuzlaspor 0-4

Taşkent-Dörtyol 0-1

Mıracle Değirmenlik-Mesarya 4-0

Vadili-Türkmenköy 5-0

5. GRUP

Mağusa Türk Gücü-Tremeşeli H. Dumlupınar 5-3

Ünimar Maraş-Yeniboğaziçi 2-6

Zella Estate Yenierenköy-Pera L. Gençler Birliği 2-3

1461 İskele Trabzonspor-Mehmetçik 1-0

Red7Oil U14 Ligi’nde 6. haftanın programı şöyle;

1. GRUP

27 Nisan Cumartesi

Zümrütköy-Baf Ülkü Yurdu

Gayretköy-Serhatköy

M. Hacıali Yılmazköy-Yalova

28 Nisan Pazar

Binatlı-Lefke

(Tepebaşı bay)

2. GRUP

27 Nisan Cumartesi

Gönyeli-Doğukent-

28 Nisan Pazar

Yenicami-Göçmenköy

Hamitköy-Küçük Kaymaklı

T. Ersalıcı Dikmen Gücü-China Bazaar Gençlik Gücü

(Çetinkaya bay)

3. GRUP

27 Nisan Cumartesi

Doğan Türk Birliği-Ozanköy

Karşıyaka-Lapta

28 Nisan Pazar

Girne Halk Evi-Alsancak Yeşilova

Düzkaya-Türk Ocağı

(Karaoğlanoğlu bay)

4. GRUP

27 Nisan Cumartesi

Tuzlaspor-Mıracle Değirmenlik

28 Nisan Pazar

Civisil-Taşkent

Dörtyol-Cihangir

Mesarya-Vadili

(Türkmenköy bay)

5. GRUP

27 Nisan Cumartesi

Ünimar Maraş- Mehmetçik

Northernland Dipkarpaz 1461 İskele Trabzonspor

Tremeşeli H. Dumlupınar-Zella Estate Yenierenköy

28 Nisan Pazar

Yeniboğaziçi-Mağusa Türk Gücü

(Pera L. Gençler Birliği bay)

(Karşılaşmalar saat 10.30, 15.30, 17.30 da oynanacak.)

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
RED7OIL U14 Ligi’nde yıldız adayları yeteneklerini sergilemeye devam ediyor

Yorumlar kapalı.