Rahat ve stil sahibi olunfeatured
Zerrin AKINCI

Eylül ayının ilk günlerinde mevsim sonbaharı gösterse de, biz yazı sıcağı sıcağına yaşamaya devam ediyoruz

Hal böyle olunca hem şık olmak hem de serin kalmak hiç de kolay değil.

Sıcak günleri en rahat şekilde ve stil içerisinde geçirmek için birkaç öneri:

Sıcak yaz günlerinde üzerinize yapışan skinny jeanslerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Kot, kumaşı gereği sizi ferahlatmak yerine daha da sıcak tutar ve derinizin nefes almasını engeller. Bunun yerine tiril tiril flared (bol paça) pantolonlar sıcak havalar için en doğru seçimlerden. Özellikle tercihinizi bu sezonun hit parçaları arasında olan coulettlerden (etek pantolon) yana kullanırsanız hem fazlasıyla şık olur hem de sıcakları hissetmezsiniz.

Siyah severlerin çok hoşuna gitmese de, güneş etkisini koyu renkler giydiğinizde çok daha fazla gösteriyor. O nedenle sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda, lacivert, siyah, gri gibi koyu renklerden uzak durmalısınız. Tabii ki güneş battıktan sonra yine siyahlara bürünmek serbest. Yine de yaz neşesini pastel renklerle yaşayabilir, beyaz parçalarla bronz teninizi tamamlayabilirsiniz. Sezonun renkleri bebek pembesi ve mavisi koyu renk severler için uzak seçenekler olsa da yine üzerinizde bir deneyin!

İpli sandaletler bu sezonun favorilerinden olsa da sıcak havalarda bu sandaletleri giymek pek de parlak bir fikir olmayabilir. Özellikle önemli görüşmeleriniz varsa iplerin sıcaktan kayması ve ayaklarınızın şişmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalmak istemezseniz daha garanti modelleri tercih edin ve ipli sandaletlerinizi daha serin günlere veya gecelere saklayın.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Rahat ve stil sahibi olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir