Ozzy Osbourne: Hiçbir yere gitmedim!featured


Parkinson hastalığıyla mücadele eden ünlü İngiliz rock yıldızı Ozzy Osbourne’un hayatını kaybettiği öne sürüldü. İddiaların ardından sessizliğini bozan ünlü isim, “Ben ölmedim” dedi.

1970’lerin dünyaca ünlü heavy metal grubu Black Sabbath’ın eski solisti Ozzy Osbourne’un hayatını kaybettiği ileri sürüldü.

 

BİR ANMA VİDEOSUNDA KENDİ FOTOĞRAFINI GÖRDÜ

Sosyal medyada yayılan bir anma videosunda kendi fotoğrafına rastlayan Ozzy Osbourne,  öldüğüne dair haberleri yalanlamak zorunda kaldı.

75 yaşındaki Ozzy Osbourne, ‘The Osbournes’ podcast’inin son bölümünde ailesini video hakkında bilgilendirdi.

“YouTube’da ‘Bugün Ölen Ünlüler’ denen bir şey var ve orada benim resmim var” diyen ünlü isim,  ‘Monty Python’ ve ‘Kutsal Kase’ye (Monty Python and the Holy Grail) atıfta bulunarak espri yaptı.

 

“ÖLMEDİM”

“Karanlığın Prensi” ismiyle anılan Osbourne, “Ben ölmedim. Gerçekte ölmedim… Sadece küçük bir sıyrık. Hiçbir yere gittiğim yok ve zaten işimi bitirmeden önce birkaç konser daha vereceğim” dedi.

 

“NEDEN HAYATTA KALAN SON KİŞİ BENİM?”

Öte yandan Ozzy Osbourne, geçtiğimiz haftalarda alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadelesi yüzünden pek çok rock’çı arkadaşından önce ölmesi gerektiğini söylemiş ve “İçki içen tüm dostlarımın öldüğünü fark ettim. Onların çoğundan önce ölmüş olmalıydım. Neden hayatta kalan son kişi benim? Bazen aynaya bakıyorum ve ‘Bunu neden yaptın?’ diyorum. Bin defa ölmeliydim. Tanrı bilir kaç defa midemi yıkattım” şeklinde konuşmuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Ozzy Osbourne: Hiçbir yere gitmedim!

Yorumlar kapalı.