Ortopedik Özürlüler Derneği’nden Vakıflar İdaresi Genel Müdürlüğü görevinden alınan Prof. Dr. İbrahim Benter’e destek geldi: Bizlere omuz verdi, nefes verdifeatured


Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Vakıflar İdaresi Genel Müdürlüğü görevinden alınan Prof. Dr. İbrahim Benter’e destek paylaşımında bulunuldu.
Dernek Başkanı Günay Kibrit ve İbrahim Benter’in fotoğrafıyla birlikte yapılan paylaşımda “İbrahim Benter ellerimizden tutup bizleri ayağa kaldırdı, omuz verdi, nefes verdi” denilerek mevkilerin gelip geçici insan kalabilmenin önemli olduğuna vurgu yapıldı.
Dernekten yapılan paylaşım şöyle:

“Ne zaman başımız sıkışıp destek istesek, ne zaman bir ihtiyacımız olsa, ne zaman yere düşsek, ilk olarak hep Kıbrıs Vakıflar İdaresi ve değerli müdürü İbrahim Benter ellerimizden tutup bizleri ayağa kaldırdı, omuz verdi, nefes verdi. Özellikle misyonumuz olan Engellilerimizin topluma tam ve eşit şekilde katılabilmesi adına elinden ne geldi ise engellilerimize, düşkünlere, ihtiyaç sahibi olan herkese sağladı değerli hocamız İbrahim bey. Vakıfların ruhuna paralel, olması gibi davrandı hep değerli hocamız. En azından biz engellilerimiz adına bunu açık olarak belirtmek isteriz. Yolunuz açık olsun değerli hocamız İbrahim Benter. Mevkiler gelip geçicidir. Mühim olan o mevkilerde iken de insan kalabilmekte, iyiliği, dürüstlüğü, sevgiyi kaybetmemekte. İyi ki sizleri tanımışız değerli hocamız”

0
mutlu
Mutlu
4
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Ortopedik Özürlüler Derneği’nden Vakıflar İdaresi Genel Müdürlüğü görevinden alınan Prof. Dr. İbrahim Benter’e destek geldi: Bizlere omuz verdi, nefes verdi

Yorumlar kapalı.