NorthernLAND Dipkarpaz’a sponsor oldufeaturedLevent TEZEL

 

BTM 1. Lig’de mücadele eden Dipkarpaz Spor Kulübü ile NorthernLAND şirketi arasında isim sponsorluğu imza töreni gerçekleştirildi. Northernland merkez binada gerçekleştirilen imza töreninde Dipkarpaz Kulüp Başkanı Kerem Sönmez ve Northernland direktörü Koral Bozkurt protokole imza koydu.

Törende konuşan Dipkarpaz Kulübü Başkanı Kerem Sönmez; “Hak ettiğimiz yerde olduğumuzu hissediyoruz. Karpaz gençliği olarak Northernland ve Sayın Koral Bozkurt’un bize verdiği sevgiyi taşımaya layık olacağız. Northernland ve Koral Bozkurt’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

 

Bozkurt: Northernland olarak gerçekleştirdiğimiz sponsorluklarla gençliğe hizmet ediyoruz

 

Northernland Direktörü Koral Bozkurt da yaptığı konuşmada Northernland olarak yaptıkları sponsorluklarla gençliğe hizmet ettiklerini belirterek Magusa Türk Gücü, Larnaka Gençler Birliği ve Geçitkale ile sponsorluk ilişkilerini geliştirdiklerini, bunların ardından da Batı Bölgesi’nde Gaziveren, Doğu Bölgesi’nde ise Dipkarpaz Kulübü’ne sponsor olduklarını ifade etti.

Başkan Bozkurt, genelde iş ve yatırım yaptıkları bölgelere sponsor olduklarını vurgulayarak “İş yapmadığımız Dipkarpaz bölgesinin güzide takımı Dipkarpaz Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması yapmamızda Kerem başkanla çok iyi ilişkiler içerisinde olmamızın büyük payı vardır. Amacımız bugün gerçekleştirdiğimiz sponsorluk ilişkisini Mağusa Türk Gücü, Northernland ve Dipkarpaz üçgeninde projeler üreterek daha da geliştirmektir” dedi.

 

Amacımız Dipkarpaz’ın bölgesinin amiral gemisi olma noktasına gelmesi olacaktır

 

Northernland Şirketi Direktörü ve Mağusa Türk Gücü Başkanı Koral Bozkurt amaçlarının Dipkarpaz’ın hakkı olan 1. Lig’e yükselmesi olduğunu belirterek “Bize nasıl kucak açılırsa biz de öyle karşılık veriyoruz. Bizim arzumuz Dipkarpaz Bölgesi’ndeki 16 köye hizmet edecek amiral gemisi olacak bir Dipkarpaz yaratmaktır. Dipkarpaz ve bölge gençliği de bundan sonra sağlanacak imkanlarla daha da gelişecek ve örnek teşkil edecektir” dedi. Koral Bozkurt, kısa vadede Dipkarpaz Kulübü’nün 1. Lig’e çıkması ve bu ligde kalıcı olup, kendini koruyacak ve geliştirecek bir altyapıya sahip olması için çalışacaklarını, daha sonra da oluşturulacak ses getirici projelere göre adımlar atacaklarını sözlerine ekledi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
NorthernLAND Dipkarpaz’a sponsor oldu

Yorumlar kapalı.