Menekşeli karar aşamasındafeatured


ÖZEL HABER

Ahmet ÖZYAŞAR

 

Geçtiğimiz sezon ligi 8.sırada tamamlayarak play-out maçları oynamadan ligi tamamlayan Mormenekşe’de kurban bayramından sonra olağan genel kurul yapılacak. Kulüp başkanı Metin Menekşeli göreve devam edip etmeme konusunda düşündüğünü, herkesin sorumluluk alması halinde göreve devam edebileceğini belirtti.

 

“Yük daha da ağır olmaya başladı”

Menekşeli, gerek ekonomik şartlar gerekse tolumun vurdumduymaz yapısından dolayı her geçen gün kulüp yöneticilerinin üzerlerindeki yükün çok daha fazla artığına dikkat çekerek, bu mevcut durumun ne sürdürülebilir ne de doğru olduğunun altını çizerek şartlar böyle devam ederse hiç kimsenin bu görevlere talip olmayacağını söyledi.

 

“Gençlerin en önemli kurtuluş yolu kulüplerdir”

Başkan Metin Menekşeli günümüz şartlarında mevcut sosyo kültürel yapıdan dolayı gençlerin kötü alışkanlıklar sahibi olduklarını, bu sıkıntıların her geçen gün büyüdüğünü ve gençleri bu sıkıntılardan kurtarmak adına kulüplerin çok önemli olduğunu, kısaca gençlerin en önemli kurtuluş yolunun kulüplerden geçtiğinin altını çizerek herkesi kulüplere sahip çıkmaya devam etti.

 

“Şartlar değişmezse devam etmem zor”

Kurban bayramından sonra olağan mali kurul toplantısı yapacaklarını, başkanlık görevinin devam etmesine rağmen yeteri kadar destek göremezse başkanlık görevine devam etmeyeceğini söyledi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Menekşeli karar aşamasında

Yorumlar kapalı.