Kuzey Kıbrıs Turkcell, çalışanları ve çocukları ile 23 Nisan’ı kutladı!featured


Kuzey Kıbrıs Turkcell, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çalışanları ve çocukları ile birlikte kutladı. 23 Nisan’a özel “Anlat Çocuk” isimli bir video projesi ve yine güne özel kukla gösterisi düzenledi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları unutmadı.

Kuzey Kıbrıs Turkcell, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun! İçimizdeki çocuğun sesi hiç susmasın” sloganıyla “Anlat Çocuk” isimli bir video projesi gerçekleştirdi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell çalışanları ve çocuklarının yer aldığı projede hem anne babalar hem de çocuklara çeşitli sorular soruldu, cevaplar alındı. Kuzey Kıbrıs Turkcell’in Anlat Çocuk isimli bu özel projesinde, anne ve babalara yöneltilen sorularla onların çocukluk yıllarına dair anılarını canlandırmak amaçlandı.

Ebeveynlere, çocukken en sevdikleri oyun, 23 Nisan’ın onlar için ne ifade ettiği ve o yıllara ait en çok özledikleri şey soruldu. Çocuklara ise en sevdikleri oyun, anne veya babalarının küçükken oynadıkları oyunun ne olduğu, bunu bilip bilmediklerine dair sorular yöneltildi.

Kuzey Kıbrıs Turkcell resmi sosyal medya hesaplarından yayınlandığı projeye, https://kktcll.co/AnlatCocuk, kktcll.co/fb, kktcll.co/insta linkleri üzerinden de ulaşılabileceğini açıkladı.

 

Çocuklara ‘kukla’ gösterisi

Kuzey Kıbrıs Turkcell, aynı zamanda 23 Nisan dolayısıyla Genel Müdürlük binasında çocuklara özel kukla gösterisi de düzenledi.

Önce dondurmalarını, balonlarını alan çocuklar daha sonra meyve ikramları eşliğinde gösteriyi izledi. Turkcell çalışanlarının çocuklarının yer aldığı ve Hanife Tayyareci tarafından sahnelenen “Hanife ve Kırpık Kukla” gösterisinde çocuklara eğitici, öğretici bilgiler verilerek, interaktif sorular soruldu.

İnsan Kaynakları Bölümü tarafından organize edilen, çocukların eğlendiği gösteriye, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Murat Küçüközdemir de katılarak onların mutluluğuna ortak oldu.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Kuzey Kıbrıs Turkcell, çalışanları ve çocukları ile 23 Nisan’ı kutladı!

Yorumlar kapalı.