KTFF C Lisans Antrenörlük Kursu başladıfeatured


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Eğitim Üst Kurulu tarafından organize edilen C Lisans Antrenörlük Kursu başladı.

Çok fazla ilgi gören ve kalabalık bir grubun katılım gösterdiği kursun sonunda 90’ın üzerinde kursiyer C Lisans Antrenörlük diploması sahibi olacak. Kursta Mustafa Borataş, Hakan Yılmaz ve Süleyman Toksöz yeni antrenörlerin gelişimi noktasında deneyimlerini aktatırken; ülkemizin teknik direktörlerinden; Mustafa Piro, Çağan Çerkez, Hasan Kargılı ile antrenör Sıtkı Karadal da eğitimlere katkı koyuyor.

Kursun organizasyon ve idari kısmında ise KTFF Genel Sekreter Yardımcısı ve İdari İşler Sorumlusu Eren Şişik ile KTFF Eğitim Üst Kurulu Üyesi, Kadın Futbolu Sorumlusu Simay Kanan yer alıyor. Antrenörlük eğitimlerinin yanı sıra çeşitli alanlarda da eğitim alacak olan antrenör adayları; Sosyal Medya, Spor Psikolojisi, Basın, İlk Yardım ve Futbol Oyun Kuralları konularında da sunumlara katılacak.

Kursta sosyal medya üzerine Hüseyin Ekmekçi, basın ve antrenör ilişkisi üzerine gazeteci Ogün Genç Kaçmaz, Sporcu ve Çocuk Psikolojisi üzerine Cansın İskender Ünalmış kurs boyunca sunumlar gerçekleştirirken; Simay Kanan da Çocuk koruma ve Güvenliği ile Periyotlama konularında eğitim verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
KTFF C Lisans Antrenörlük Kursu başladı

Yorumlar kapalı.