KKTC Fenerbahçeliler Derneği, Kıbrıs Türk Ortobetik Özürlüler Derneğini ziyaret ettifeatured


KKTC Fenerbahçeliler Derneği, Dünya Engelliler Haftası münasebetiyle Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ni ziyaret etti.

KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Tolga Ahmet Raşit, yaptığı konuşmada; Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’nin özverili çalışmalarını büyük bir memnuniyetle takip ettiklerini ve ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nin dernek çalışmalarına her türlü katkıda bulunmaya hazır olduğunu dile getirdi.

İlk etapta derneğin öncelikli ihtiyacı olan endüstriyel fırın noktasında yardımcı olacaklarını aktaran Raşit, dernek yönetimi olarak görevde oldukları sürece ortak projeler yapma noktasında istekli olduklarını belirtti. Ziyaret esnasında; KKTC Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Tolga A. Raşit, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Günay Kibrit’e plaket takdim etti.

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği Başkanı Günay Kibrit ise; ziyaretten bir Fenerbahçeli olarak büyük onur duyduğunu belirterek, Fenerbahçeliler Derneği ekibine katkıları ve farkındalıkları için teşekkür etti.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
KKTC Fenerbahçeliler Derneği, Kıbrıs Türk Ortobetik Özürlüler Derneğini ziyaret etti

Yorumlar kapalı.