Kıbrıs’ta yaşayan Fenerbahçeliler, Kadıköy’de buluştufeatured


Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Genel Kurulu için İstanbul’da bir araya gelen 40’a yakın KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği Kongre Üyesi, seçim heyecanını Kadıköy’de takip etti.

Buluşmanın adresi Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumunda bir araya gelen üyelerin kimi formasıyla, kimi atkısıyla, kimi sicil numarasını taşıyan rozetiyle kongreye katıldı.


Fenerbahçe Spor Kulübü 39.Olağan Genel Kurulunun ilk günü konuşmalar ikinci günü de oy kullanma işlemi gerçekleştirildi.

Bu heyecan dolu kongreye, KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği üyeleri, dernek başkanı Burçin Aliusta önderliğinde, yoğun şekilde katılım gösterdi.

Genel kurul sürecini yerinde takip eden isimlerden biri de Fenerbahçeli kimliğiyle bilinen, KKTC FBİDER Kurucu Üyesi ve hatta KKTC’deki ilk Fenerbahçe Kongre Üyesi olarak kayıtlara geçen Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu oldu.


Seçim günü öncesi sadece yurtdışı derneklerinin katılım sağladığı ve Başkan Ali Koç’un da katıldığı tekne boğaz turuna da katılan dernek üyeleri Başkan Ali Koç ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ali Koç ile Aziz Yıldırım isimleri arasında geçen seçim; Ali Koç’un zaferi, iki başkanın birliktelik mesajları ve tribünlerin birliktelik tezahüratlarıyla tamamlandı.


Hiçbir aksaklığın yaşanmadığı seçimin ardından “Kazanan Fenerbahçe oldu” mesajı verildi.
KKTC Fbider, kongre sürecinde çekilen özel anı fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.

 

0
mutlu
Mutlu
2
alk_
Alkış
2
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Kıbrıs’ta yaşayan Fenerbahçeliler, Kadıköy’de buluştu

Yorumlar kapalı.