Kemal Boyacı ve ekibi Gençler Birliği yönetimine müracaatlarını yaptıfeatured


12 Haziran’da seçimli Olağanüstü Genel Kurul’a gidecek olan Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü’nde mevcut yönetim Kemal Boyacı başkanlığında yola devam kararı verdi ve bugün adaylık başvurusunda bulundu.

Kemal Boyacı ve ekibi yaptığı değerlendirmede önümüzdeki dönemde tesisileşme ve alt yapılarda önemli hamleler yapmak, Futbolda ve Basketbol’da yakalanan ortamın devamlılığı için yapılan bir çok istişare sonunda ilerleme kararı verdiklerini kaydetti.

Kemal Boyacı değerlendirme sürecinde ekibin bir çok iş insanı ile de istişareler yaptıklarını belirtti, tüm camiaya kulübün çalışmalarına katkı sunmaya çağrısı yaptı.

Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü 2023-2024 Futbol sezonunda Aksa Süper Ligi 8. sırada tamamlamıştı. Diğer yandan kulüp Basketbol’da Açılış kupasını kazanarak sezona başlamış ve Extend Büyük Erkekler liginde Lider durumda. Kulübün Yüzme branşında rekorlar kıran her yarışmada madalyalar kazanan bir çok lisanslı sporcusu ile birlikte çalışmaları devam edereken kulüp Badminton branşında da faaliyetlerini sürdürüyor.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Kemal Boyacı ve ekibi Gençler Birliği yönetimine müracaatlarını yaptı

Yorumlar kapalı.