Karşıkaya ve Lefkoşa’da ani ölüm…featuredKarşıkaya’da sakin 54 yaşındaki Necati Bahadi ile Lefkoşa sakin 49 yaşındaki Ozan Sineli hayatını kaybetti.

Polis Basın Bülteni’nde yer alan bilgiye göre, Bahadi, dün saat 05.30 sıralarında kalmakta olduğu ikametgah içerisinde yaşamını yitirmiş şekilde bulundu. Bahadi’nin cansız bedeni üzerinde yapılan dış muayenede, darp ve cebir izine rastlanmadı. Ölüm sebebi yapılacak otopsi sonucunda tespit edilecek.

Sineli ise dün saat 21.30 sıralarında kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanması sonucu, ambulans ile kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Sineli’nin cansız bedeni üzerinde yapılan dış muayenede, darp ve cebir izine rastlanmadı. Ölüm sebebi yapılacak otopsi sonucunda tespit edilecek.

Polisin iki ani ölüme ilişkin soruşturması devam ediyor.

33 yaşındaki Jamil’e otopsi yapılacak

Kanlıköy’de 1 Şubat tarihinde kalmakta olduğu ikametgahın önünde bulunduğu sırada aniden rahatsızlanması sonucu, ambulans ile kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren 33 yaşındaki Sarwar Jamil’in ölüm sebebi belirlenecek.

Polisten verilen bilgiye göre, Jamil’in ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri alındı, ölüm sebebi yapılacak tetkikler sonucunda tespit edilecek.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Karşıkaya ve Lefkoşa’da ani ölüm…

Yorumlar kapalı.