Karakaya: Şampiyon Meleklerimize söz verdik, onların adaletini sağlayacağızfeatured


İsias Otel davasıyla ilgili ara kararın açıklanmasının ardından basına açıklamalarda bulunan Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Karakaya, suçlular en ağır cezayı alana kadar adaletin peşinden koşacaklarını vurguladı.

Müslüm Bayuk

Adıyaman 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nin İsias Otel davasıyla ilgili ara kararın açıklamasının ardından Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya, basına bir açıklama yaptı.

Karakaya, mahkemenin bazı raporlar istediğini bu nedenle otelle ilgili hazırlanan raporların yeniden bilirkişiye havale edildiğini söyledi.

Karakaya, İsias’ın yanlış yapımı sonucu yıkılmasıyla, evlatlarını, can parçalarını kaybettiklerine dikkat çekerek “Kaç tane bilirkişi raporu alınırsa alınsın, sonucun ne çıkacağını biliyoruz. Ne kadar çok rapor alınırsa İsias’ın nasıl, neden yıkıldığının, can parçalarımızı nasıl bizden aldığının kanıtı olacaktır” dedi.

Tutuklu yargılanan sanıkların tutukluluk hallerinin devamı kararına memnun olduklarını ifade eden Karakaya, “Bizler her duruşmada Adıyaman’da olacağız. Suçlular en ağır cezayı alana kadar buradayız. Bizler Şampiyon Meleklerimize söz verdik. Onların adaletini sağlayacağız. Bize destek olan, yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Adıyaman halkı da bizimledir. Tek yürek olmaya devam edeceğiz. Bu dava emsal olacaktır” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Karakaya: Şampiyon Meleklerimize söz verdik, onların adaletini sağlayacağız

Yorumlar kapalı.