İskele Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu finallere hazırlanıyorfeatured


Basketbolda Büyük Kadınlar ve Büyük Erkeklerde Final için İskele’deki Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu adeta gelin gibi süslenmeye başlandı. 2023-2024 Basketbol sezonunda çekişmeli bir Play-Off serisinde geçtiğimiz yılın şampiyonu DAÜ’yü 2-1 geçip adını finale yazdıran Caesar Larnaka Gençler Birliği Kadın Basketbol takımı bayramdan hemen sonra Levent Spor Kulübü Kadın takımı ile Final serisini oynayacak.

Hedef 90. yılda şampiyonluk
Öte yandan Büyük Erkekler Ligi’nde de Soyer Spor Kulübü ile Play-Off yarı finali oynayacak olan Caesar Larnaka Gençler Birliği erkek büyük takımı da hazırlıklarını sürdürüyor. Kulübün 90. yılında hem büyük erkekler hem de büyük kadınlarda final serisi oynamaya hazırlanan Larnaka Gençler Birliği Spor Kulübü İskele’de Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu’nu süslemeye ve final için hazırlıklarına devam ediyor.
Final serisinin kulübün 90. yılına yakışır şekilde organize edileceği öğrenilirken müzik, dans gösterileri seyircilere sürpriz hediyeler gibi aktivitelerin hazırlıklarının da yapıldığı ifade edildi.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
İskele Dr. Fazıl Küçük Spor Salonu finallere hazırlanıyor

Yorumlar kapalı.