“Hey corç versene borç” klibi delil oldu!featured


Bir dönemin ünlü mankeni Meltem Ören, eski güzellik kraliçesi Neşe Erberk’in sigorta şirketine karşı dava açtı. Ören’in iddiasına göre şirket ile 1991 yılında çalışmaya başladığını ancak şirketin  işe giriş tarihini 1997 olarak girdiğini belirtti. Eski manken bu iddiasını desteklemek amacıyla, Hakan Peker’in “Kolay mı Unutmak” ve “Hey Corç” adlı şarkılarının kliplerini delil olarak sundu.

Bir dönemin ünlü manken ve foto modeli Meltem Ören, Eski güzellik kraliçesi Neşe Erberk’in, Erberk Kast Prodüksiyon şirketine karşı dava açtı. Halk TV’nin haberine göre Ören, Erberk’in şirketinde 1991’de çalışmaya başlamasına rağmen sigorta girişinin 1997 yılında yapıldığını öne sürdü. “Hak kaybına uğradım” diyen Ören, SGK’nın da davalı olduğu dosyada hizmet tespitinin yapılmasını istedi.

İddiasını desteklemek amacıyla, Hakan Peker’in “Kolay mı Unutmak” ve “Hey Corç” adlı şarkılarının kliplerinde yer almasını delil olarak sunan Ören, görüntüleri o dönem şirkette çalıştığını kanıtlamak için kullanıldı.

Ayrıca, Ören’in ajansın yönlendirmesiyle katıldığı katalog çekimlerine ilişkin görüntüleri de dava dosyasına ekledi.

Ören, şirketin işe giriş bildirimini geciktirmesinin kendisine hak kaybına uğrattığını iddia etti. Bu gecikmenin nedenlerini belirtmeden ve kendisine uygun bir açıklama sunulmaksızın işe girişinin 1997 olarak bildirilmesinin haksız olduğunu söyledi.

Eski manken, mahkemeden hizmet tespitinin yapılmasını ve gerçek işe giriş tarihinin belirlenmesini talep etti.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
2
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
“Hey corç versene borç” klibi delil oldu!

Yorumlar kapalı.