Günlük burç yorumlarıfeaturedKoç: 21 Mart-20 Nisan

Bir sorunla karşılaşmak size iflas bayrağı çektiriyorsa yaşadığınız süreci değil hedefinizi düşünmelisiniz. Bu hayatta sizi ne memnun edecek ve ne güvende hissettirecekse kendinizi buna göre yönetmelisiniz. Bugün bir karar alın ve hayatınıza her zaman devam ettirebileceğiniz bir bakış açısı kazandırın. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki konularda kendinizi feda edeceğiniz olaylar ön plana çıkabilir. Gelecekle ilgili projelerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Bedeninizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Hassasiyet gösterdiğiniz konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Aşk ilişkilerinde fedakarlık sizi beklediğiniz noktalara taşımayabilir. Karşı cinsin sizi elinde görmesine ve yanlış anlaşılmalar olmasına sebebiyet verebilirsiniz. Bugün elin hemen işe gitmemeli. İşe oturmadan önce halledilmesi gereken ama el oyalayan şeyleri aradan çıkarman gerekebilir.

 

Boğa: 21 Nisan-21 Mayıs

Resmi işlerinizi tamamlamakla günü geçirebilirsiniz. Bunun getireceği kafa rahatlığı önünüzü daha iyi görmenize, yaptığınız işlemlerin altını doldurmaya yardımcı olabilir. Her şeyi bu mantıkla devam ettirdiğinizde kazançlarınızı sağlamlaştırmak da tecrübelerinizi geliştirmek de kolaylaşacaktır. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı işlerinizde çok fazla fedakâr davranabilirsiniz. Gizli kalan konulardan dolayı düşmanlarınız olabilir. Akışta kalmaya çalışın. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. İlgilendiğiniz konularda cesaretli davranabilirsiniz. Bugün sosyal konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. İşinizde farklı durumlar yaşanabilir olsa da maddi problem yaşamayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla da geçinebilmek için bilinçli çaba harcamalısınız. Bütün dikkatini işe vereceğin bir gün olabilir bugün. Ancak bazı detayları göz ardı etmeye çok açık olabilirsin.

 

İkizler: 22 Mayıs-21 Haziran

Bir şeylerin sizi yıldırması karşısında zaman kaybetmemelisiniz. Her zaman bir çıkış yolu vardır ancak onu bulabilmek için yolda olmaya devam etmelisiniz. Neye takılıp kalacağınızı iyi seçmenizde fayda var.

Gelecek umutlarınız yönünde yeni projelere dâhil olmaya cesaret göstereceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konular daha fazla ilgi odağınızda olabilir. Uğraştığınız işler de kabullenme içine girdiğinizde, alacağınız desteklerle daha hızlı ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Gün içinde yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Bugünlerde kendinizi oldukça anaç hissedebilir ve çevrenizle ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Yardımsever olmak size oldukça iyi karma yaratabilir. Maddi meseleleri yoluna koymak için iyi bir gün olacak bugün. Masrafları halletmek, faturaları ödemek ve bir sonraki ayın planını çıkarmak seni rahatlatabilir. Para işlerini bugünden halletmeye bakman en iyisi.

 

Yengeç: 22 Haziran-23 Temmuz

Sevgili Yengeç, performans gösterme veya liderlik etme ihtiyacı bugün odakta. Sizi kabuğunuzdan çıkaracak bir ödül, veya hedef olabilir. Bugün, kariyerinizde gerçekleşecek yükselişler, ilgi odağı olmaktan uzak durma veya belirli sorumluluklardan kaçınma şansınızı zorlayabilir! Bugünlerde ev ve aile yaşamınıza olumlu bir odaklanma var ancak bunda çok ileri gitmek, faydaların azalmaya başlaması anlamına geliyor. Bazı aşırı duygular yaşayabilirsiniz ve bunların sizi çıkarlarınızı koruma konusunda motive etmesine izin vermek ancak sorunu derhal çözmek için yarattığı baskıyı ortadan kaldırmak en iyisidir. Dengeyi korumak ve sabretmek size büyük fayda sağlayabilir.

İşinize göstereceğiniz ilgi sizi olumlu yönde geliştirirken, bilmediğiniz konularda da bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Maddi konularda kendinizi güçlü hissediyor, daha cesur davranıyorsunuz. Ufkunuz değişiyor.

 

Aslan: 24 Temmuz-23 Ağustos

Sevgili Aslan, bugün farkındalıklar ve aydınlanmalar mümkün. Şimdi, özellikle kişisel hayatınıza yoğun bir şekilde odaklanıyorsanız, ilgi alanlarınızı ve deneyimlerinizi genişletmeye yönelik bir çağrı olabilir. Bugün, sizi daha canlı faaliyetlere ve ilgi alanlarına olan ihtiyaç konusunda uyandırabilir. Bu, ruhunuzu ve zihninizi besleyen uğraşlarla hayatınızı tamamlamaya yönelik bir dürtüdür! Zihniniz, perspektif veya manzara değişikliği ve rutinden kopma ihtiyacına işaret ediyor. Ayak işlerine, evrak işlerine ve öğrenmeye odaklanmanız son zamanlarda hayatınıza hakim oldu, ancak bugün size ruhunuzu beslemenizi veya yeni bir şeyler öğrenmenizi hatırlatıyor. Şimdi sizi yeni bir yola yönlendiren veya eski bir ilgiyi yeniden canlandırmaya motive eden ani duygularla karşılaşabilirsiniz. Güzellik ve aşk gezegeni Venüs, size duygusallık ve sevdiklerinize düşkünlük veriyor. Bugün yollarla ilgili planlarınız var ve iletişime önem vereceksiniz.

 

Başak: 24 Ağustos-23 Eylül

Sevgili Başak, bugün öncelikle yakın bir ilişki, proje veya parayla ilgili olarak hayatınıza açıklamalar, aydınlanmalar ve dönüm noktaları getirebilir. Paylaşılan kaynaklar veya borçlar hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Gün sizi istediğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz şeye uyandırırken, duygularınız hakkında da çok şey öğreneceksiniz! Birisine veya onun size olan hislerine karşı şaşırtıcı bir keşif olabilir. Bir duruma, kişiye veya alışkanlığa bağlı kaldıysanız, artık güçlendirici değişiklikler yapmanın gerekliliğini anlıyorsunuz. Kendinizi bir yükten kurtarmanın ışığını keşfediyorsunuz. Gizliliklere ilgi duyacağınız bir gün. Duygusal konularda isteklerinizdeki artışların yanlış anlaşılmasını istemiyorsanız, kendinizi daha iyi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Karşı tarafın düşünceleri önem kazanacak. Başkalarının ihtiyaçlarına öncelik verdiğinizden, bugün takım ruhu içinde olduğunuz açıkça ortada.

 

Terazi: 24 Eylül-23 Ekim

Sevgili Terazi, bağımsızlığınız ve kişisel ihtiyaçlarınız bu günlerde hayatınızın önemli bir odak noktası. Nitekim gün aynı zamanda size başkalarının elinizden gelenin en iyisini yapmasına ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Bugün duygular büyük, belki de biraz abartılı ve sizinle ilgili bir şeyler de gün yüzüne çıkabilir. Bu enerji, gömülü şeyleri ortaya çıkarmak için olgunlaşmıştır; bu nedenle dikkatli olun ancak zararlı kalıplardan ve alışkanlıklardan kurtulmanın yollarını düşünün. İlişkiler ve gerçekleşmemiş duygular tüm dikkatinizi çeker ve sonuçta sizi yeniden yönlendirmeye ve dengelemeye yardımcı olur. Gerçek duygularınız şimdi ortaya çıkıyor, biraz çiğler ancak bir şeyi yeni bir seviyeye getirmenin veya yeni bir çığır açmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Güçlü kişilerin iş birliği ile birtakım yenilikleri yaşantınızın içinde hissedeceksiniz. Organizasyon çalışmalarından hoşlandığınız için, dostlarınızı titizlikle seçecek ve ortak çalışmalarınızı onlarla başlatmak isteyeceksiniz.

 

Akrep: 23 Ekim-22 Kasım

Bugüne kadar neyi elde edip edemediğinizi düşünmeyi bırakmalısınız. Önünüze bakmak için geçmişe yeterince tecrübe bıraktığınızı düşünün. Şimdi bu verileri toparlayıp hayatınızı idame ettirmek için neler yapabileceğinize odaklanın; zamana iz bırakabileceğiniz bir gün olabilir. Çalışma hayatınızda yaşanabilecek kazalara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklarınız için fedakâr hissedebilirsiniz. Tamamlanması gereken işler için çalışma arkadaşlarınızla birlikte planlama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelene destekleri göz ardı etmemeye çalışın. Sosyal konulara zaman ayırın. Mesleki konularda bazı noktalarda önlem almanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Partnerinizle iletişiminizin artması doğrultusunda sevginiz de yoğunlaşacak. Kariyer konularında daha fazlasına odaklanmak için bir tutku bulabilirsin bugün. Bu gereksiz bir hırs değil, azim ile şekillenmeli.

 

Yay: 23 Kasım-22 Aralık

Bugün gerçek duygularınızı görmezden gelmek artık zor. Şimdi, hayal gücü, romantizm ve ilham ihtiyaçlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Bu; hobiler, yaratıcı uğraşlar ve uzun vadeli mutluluk hedefleriyle ilgili anlamlı keşiflere yol açabilir. Örneğin bir arkadaşınız sizi kendinizi yeni yollarla ifade etmeye teşvik edebilir veya romantik bir konu ortaya çıkabilir. Bugün genellikle sorunları çözmek ve denge aramakla ilgilidir ve görmezden geldiğiniz veya bir kenara ittiğiniz duygulara uyanırsınız. Bu olaylar bir arkadaş ya da sevgiliyle olan ilişkiye aniden ışık tutabilir. Kalbinizin sesini dinleyin ancak bir sonuca varmadan önce acele etmeyin. Bu enerji biraz dram yaratabilir ama aramanız gereken şey orta bir yol. Bu dönem olumlu yönlerinizi ortaya çıkarırken, enerjinizin sizi desteklediğini göreceksiniz. Yaşam kaliteniz ve isteklerinizde bir artış gözlenecek.

 

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Sevgili Oğlak, bugün sizde rahatlık, güvenlik ve aşinalık hislerini karşılama ihtiyacınızı uyandırıyor. Aile, ev ve kişisel meselelere aydınlanma veya bir dönüm noktası getirebilir. Yakın zamanda bir kenara ittiğiniz veya gözden kaçırdığınız ihtiyaçları fark ederek ilerlemenize yardımcı olabilirsiniz. Diyelim ki kariyerinize ve dış dünyaya karşı sorumluluklarınıza çok fazla odaklanıyorsunuz. Bu durumda, kişisel yaşamınıza daha kaliteli ilgi göstererek bir denge kurma ihtiyacı artık belirgin hale gelebilir. Kendinizi aşırı derecede yoruyorsanız, daha fazla süre elde etmenin yollarını bulmanız gerekir. Bu, hayatınızın diğer alanlarına en iyi şekilde ulaşabilmeniz için size yeniden şarj olmanızı hatırlatıyor. Çevresel koşullarınızı istediğiniz alanlarda kullanma şansına sahipsiniz. Tercihlerinizi, alışkanlıklarınızla bağdaştırırken, başarılarınızı yeniden gözden geçirmeli ve hangi noktalarda olduğunuzu tespit etmelisiniz.

 

Kova: 21 Ocak-19 Şubat

Duygusal ve fiziksel anlamda kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün oluyor. Geçmişte yaşadığınız kötü olayları unutmak için büyük çaba gösterdiniz. Şimdi o anıları hatırlarken tebessüm ediyorsunuz. Arkadaşlarınızla yurtdışı planları yapabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek sizi her zaman heyecanlandırıyor. Kulaklarınız ile ilgili sağlık sorunu yaşayabilirsiniz. Rüyalar ve gerçekler arasında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Yaşadıklarınızın bilinçaltınızı nasıl etkilediğinin farkında olmak sizi bu karmaşadan kurtarabilir. Hareket ve iletişimin yoğun olduğu bir gündesiniz. Gün içindeki ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde yapacağınız ticari görüşmelere özenli davranmalısınız. Uğraştığınız işlerde tamamlanma söz konusu. Sosyal konular dikkatinizi dağıtabilir.

 

Balık: 20 Şubat-20 Mart

Zamanın akışı değil bu akışa neler katabildiğiniz her zaman daha değerlidir. Tamamen her şeyi bırakmanın sizi içten içe huzursuz ettiğini gördüğünüzde bunu değiştirmek daha kolay olabilir. Bazı somut gelişmelerin, sosyal çevreden alacağınız haberlerin etkisini hayatınıza çevirmeye çalışabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Çözemediğiniz konularda kabullenme ihtiyacı doğabilir. Uğraştığınız konularda yeteneklerinizi kullanmak işlerinizi kolaylaştırabilir. Gün içinde başkalarından gelen destekleri iyi değerlendirebilirseniz, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Gün içinde cesur davranabilirsiniz. Bir tarafınız anın tadını çıkartmak isterken diğer tarafınız gündelik streslere kendini çok fazla verebilir. Dua ya da ritüellerinizde güzel ve yapıcı çözümler alabilirsiniz.

Geçmişe dönük düşüncelerin olabilir bugün. Daha önceden yaşanan negatiflikleri gözden geçirebilirsin mesela.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Günlük burç yorumları

Yorumlar kapalı.