Gönyeli Spor Kulübü’nün ilk kadın başkanı Sinem Baştaş oldufeatured


Süper Lig’in yeni ekibi Gönyeli’de gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da üyelerin oy birliği ile Gönyeli’nin önde gelen ailelerinden Baştaş ailesinin ferdi, başarılı iş kadını Sinem Baştaş başkanlık görevine getirildi.

Başkan Baştaş KIBRIS’a yaptığı açıklamada Gönyeli Spor Kulübü’nün hayatında çok anlamlı bir yeri olduğunu belirterek, “Gönyeli benim için sevdadır, sol yanımdır” ifadelerini kullandı. Başkanlık görevi için hiç tereddüt etmediğini anlatan Baştaş, oluşturduğu güçlü ekiple kulüp için faydalı işler yapacaklarına inanç belirtti. “Ekibime güveniyorum” diyen Baştaş, önceliği alt yapıya vereceklerini söyledi. Başkan olmaya karar vermesi sonrasında camianın ileri gelenlerinden çok güzel tepkiler aldığını kaydeden Baştaş, “Tüm eski başkanların bir araya gelmesi gelmiş geçmiş tüm başkanların arzusuydu. Biz bunu başaracağız, özlenen Gönyeli’yi yeniden yaratacağız” diye konuştu.

 

Gönyeli çok büyük bir kulüptür

Gönyeli futbol takımının ilk yıllarında sezonu ilk 5’te tamamlaması hedefi koyduklarını söyleyen Baştaş, “Önceliğimiz alt yapıdır. İlk iş alt yapımızı güçlendireceğiz. Bir akademimiz var onu çok daha iyi bir noktaya getirmeyi hedefliyoruz. Tesislerimizi çok daha iyi bir noktaya getirecek, tesis anlamında ihtiyaç duyulan noktalara yatırımlar yapacağız.” dedi. Gönyeli’nin çok büyük bir kulüp olduğuna değinen Sinem Baştaş, geçmişte futbol dışında farklı branşlarda da Gönyeli’nin adından söz ettirdiğini anımsattı. Baştaş, “Bir bir hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Yeni branşlar açıp bunlara yeniden hayat vermek istiyoruz.” dedi.

Gönyeli’de yeni dönemde görev yapacak yönetim kurulu ise şöyle;

Sinem Baştaş (Başkan), Mehmet Kofalı, İsmail Mıstıkoğlu, Biray Deliceırmak, Erkan Baştaş, Serhan Yorucu, Osman Nazlı, Serdar Akgüç, İrem Dülgeroğlu, Murat Pirgot, Mustafa Akyön, Üney Bensel, Okan Atav, Ali Nihad Güran, İrfan Atik, Özerk Göçmen, Ahmet Kocayiğit, Dağhan Güran

 

   

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gönyeli Spor Kulübü’nün ilk kadın başkanı Sinem Baştaş oldu

Yorumlar kapalı.