Gönyeli-Alayköy Belediyesi, Girne Belediyesi ve Karayolları Dairesi’nden örnek iş birliğifeatured


Gönyeli-Alayköy Belediyesi ile Karayolları Dairesi iş birliğinde Gönyeli-Alayköy sınırları içerisinde bulunan ana arterlerin aydınlatılması için çalışmalar devam ediyor.

Geçen ay Gönyeli Çemberi’nden Yılmazköy’e kadar olan alan iş birliği içerisinde aydınlatılmış ve sürücülerin daha güvenli seyahat etmeleri sağlanmıştı.

Yeni proje ile yine belediye karayolları iş birliğinde Gönyeli Çemberi ile Boğaz Kavşağı arasındaki bölgedeki aydınlatmalar yenileniyor.

Gönyeli-Alayköy Belediyesi ile Karayolları Dairesi işbirliğinde ana arterlerin sürücüler için güvenlikli hale getirilmesi amacıyla devam eden çalışmalarda Girne’den Boğaz’a kadar olan bölge Girne Belediyesi ile Karayolları Dairesi iş birliğinden ışıklandırılmaya başlandı. Yine aynı şekilde Gönyeli Çemberi’nden Boğaza kadar olan bölge de Gönyeli-Alayköy Belediyesi ile Karayolları Dairesi işbirliğinde ışıklandırılacak. Aydınlatma ışıklarının yanması ve arızalı kabloların tekrar onarılması için kazı ve tamir çalışmalarına başlandığı kaydedildi.

Gönyeli Alayköy Belediyesi Başkanı Hüseyin Amcaoğlu açıklamasında Karayolları Dairesi ile Gönyeli Çemberi ile Yılmazköy arasında gerçekleştirdikleri örnek çalışmayı bu kez Boğaz’dan Gönyeli Çemberi’ne kadar olan kısımda yapmaya başladıklarını söyledi.

Karayolları Dairesi’nden alınacak malzeme yardımı ile belediyenin personel ve araç desteğinin birleşeceğini ifade eden Amcaoğlu, Gönyeli Alayköy bölgesindeki ana arterlerin ışıklandırmasına büyük önem verdiklerini ifade etti.

1
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gönyeli-Alayköy Belediyesi, Girne Belediyesi ve Karayolları Dairesi’nden örnek iş birliği

Yorumlar kapalı.