Girne’de alkollü sürücüler kazaya neden oldu: 2 tutuklufeaturedGirne’de alkollü içki tesiri altında direksiyon başına geçen iki sürücü kazaya neden oldu. Kazalar sonucunda yaralanan olmazken, iki araç sürücüsü de tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan kazalara ilişkin verilen bilgiye göre, Girne’de Mete Adanır Caddesi üzerinde saat 00.30 sıralarında, Emeka Nelson Ike (E-25) 89 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki ZPN 482 plakalı araç ile doğu istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve önündeki araçların durması sonucu durmak zorunda kalan Kenan Güneş (E-41) yönetimindeki EU 258 plakalı aracın arka kısmına çarptı.

ZPN 482 plakalı araç sürücüsü Emeka Nelson IKE tutuklandı.

Girne’de Semih Sancar Caddesi üzerinde, ise saat 01.00 sıralarında Mustafa Özkul (E-27) 235 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki JA 104 plakalı araç ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve önündeki araçların yavaşlaması sonucu yavaşlamak zorunda kalan Murat Dural (E-33) yönetimindeki VJ 843 aracın arka kısmına çarptı.

JA 104 plakalı araç sürücüsü Mustafa Özkul tutuklandı.

Polisin iki ayrı kazayla ilgili de soruşturması devam ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Girne’de alkollü sürücüler kazaya neden oldu: 2 tutuklu

Yorumlar kapalı.