Girne ve Çatalköy’de trafik kazası: 1 tutuklufeaturedGirne ve Çatalköy’de meydana gelen iki farklı trafik kazasında şans eseri yaralanan olmadı, bir sürücü ise tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, Girne’de Malazgirit Sokak üzerinde saat 09.00 sıralarında Aleksandr Kalyayev (E-36), 434 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki JM 596 plakalı araç ile kuzey istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizce ve kavşakta durmadan, Öğretmen Hamdi Sokağına dönüşe geçmesi sonucu o esnada sokak üzerinde batı istikametine doğru seyreden Necmi YALÇIN (E-62) yönetimindeki TUK 881 plakalı minibüsün sol ön kısmına çarptı.

Kaza sonucu yaralanan olmadı.

Dikkatsiz sürücü kazaya neden oldu

JM 596 plakalı araç sürücüsü Aleksandr Kalyayev tutuklandı.

Çatalköy’de Beşparmaklar Caddesi üzerinde saat 09.30 sıralarında Mehmet Emek (E-54) yönetimindeki ZRD 185 plakalı araç ile kuzey istikametine doğru seyrettiği sırada, Acapulco kavşağına geldiği zaman karşıdan gelen ve düz gitmekte olan araçlara öncelik hakkı vermeden dikkatsizce Girne – Tatlısu ana yoluna dönüşe geçmesi sonucu o esnada karşı istikametten gelmekte olan Çetin Çolak (E-47) yönetimindeki VE 525 plakalı araç ile çarpıştırlar. Kaza sonucu yaralanan olmadı.

Polisin kazalara ilişkin soruşturması devam ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
Girne ve Çatalköy’de trafik kazası: 1 tutuklu

Yorumlar kapalı.