Gİ-KA KOOP Azerbaycan’da Ülkemizi Temsil Ettifeatured


Girişimci Kadınlar Kalkınma Kooperatifi Gika-Koop, 15-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Caspian Agro 17.Uluslararası Azerbaycan Tarım Fuarına katıldı.

Azerbaycan Girişimci Kadınlar Birliği Başkanı Sekine Babayeva tarafından yapılan davetle fuara katılan Kooperatifimiz, ayrıca uluslararası katılımla gerçekleşen panelde, “Kadın’ın Tarımdaki Başarıları” isimli bir de sunum gerçekleştirildi.

Sunumu, Kooperatif Yönetim Kurulu Üyesi Özge Özbekoğlu yaptı.

Bakü Uluslararası Fuar Merkezi Expo Center’de düzenlenen fuara 70 ülkenin yanısıra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Gika-Koop katılarak stand açtı ve ülkemiz kadınlarının emeği olan tarım mahsullerini ve bu ürünlere katma değer katılarak hazırlanan kültürel ve yerel ürünleri sergileyerek KKTC tanıtımına büyük katkı sağladı.

Fuara Gika-Koop adına Gülnur Sadıkoğlu , Özge Özbekoğlu ve Burcu Kayan katıldı.

Gika-Koop standına Azerbaycan Tarım Bakanı Majnun Mammadov, Türkiye Bakü Büyükelçisi Sn.Cahit Bağcı, KKTC Bakü Büyükelçisi Ufuk Turganer, , Özbekistan Bakü Büyükelçisi Bahroom Aşrafxanov, Macaristan Ticaret Ateşesi Daniel Brenner, MÜSİAD Azerbaycan Başkanı Reşad Cabirli, MÜSİAD Kıbrıs Kurucu Başkanı ve Kuzey Kıbrıs Tanıtma Platformu Başkanı Okyay Sadıkoğlu ile birçok iş insanı ziyaret ederek temaslarda bulundu.

KKTC standına fuar katılımcı ve ziyaretçilerinden yoğun ilgi gösterildi.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gİ-KA KOOP Azerbaycan’da Ülkemizi Temsil Etti

Yorumlar kapalı.