Geri sayım başladı featuredEkran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity Yarışması’nın KKTC finali, 3 Eylül Cumartesi günü 1001 Airport Mall’da yapılacak.

Model of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı ve Koreograf Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Armağan Çağlayan’dan oluşan Model of Celebrity jürisine final gecesi usta sanatçılar Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe, manken Ece Gürsel, Ebru Güzel, Survivor Semih Öztürk, 1001 Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özel, 1001 Airport Mall Genel Müdürü Mehmet Akalın ve yarışmanın ana sponsoru Pilot Trading Cosmetica yetkilisi Ceyhan Hasan eşlik edecek.

Ünlü oyuncu Cem Özer ve Pınar Dura’nın sunuculuğunu üstleneceği geceye Ece Gürsel ile Ali-Aysun Kocatepe şarkılarıyla renk katacak.

3 Eylül’deki final öncesi Merit Lefkoşa’da kampa girerek geri sayıma başlayan 31 aday dereceye girebilmek için kıyasıya yarışacak.

Finalde birinci olan kadın ve erkek yarışmacılar, mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek Model of Celebrity Büyük Finali’ne katılma hakkı kazanacak.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfettiklerini belirten MOC Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, davet üzerine bu yıl Kıbrıs’a geldiklerini belirterek, “Model of Celebrity organizasyonu için çeşitli ülkelerden davetler alıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde farklı ülkelerde organizasyonlarımız olacak” dedi.

Pilot Trading, Intrade ltd, Assembol, Sunpex, Başman Kardeşler Grup, Mey ve Karpe nin sponsorluğunda gerçekleşecek olan geceye adaylar Cey & Cey Kuaför ile Ece Emin Güzellik Merkezi dokunuşlarıyla hazırlanıyor.
 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Geri sayım başladı 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir