Gençler şöhretin kapısını araladıfeatured


Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity Yarışması’nın KKTC finali, 1001 Airport Mall’da gerçekleşti.

Erkeklerde Mustafa Mayın, kadınlarda da Ceren Koşar; Model of Celebrity KKTC 2016 unvanının sahibi oldu.

Enes Göl ve Tuğba Öter ikinci, Yunus Erhan ile İlayda Yücel ise Model of Celebrity KKTC 2016 üçüncüsü seçildi.

Model of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı ve Koreograf Banu Noyan, Uğurkan Erez ve Armağan Çağlayan’dan oluşan

Model of Celebrity jürisine final gecesi usta sanatçılar Ali Kocatepe, Aysun Kocatepe, manken Ece Gürsel, Ebru Güzel, Survivor Semih Öztürk, 1001 Grup Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Nazım Özel, 1001 Airport Mall Genel Müdürü Mehmet Akalın, Girne Amerikan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Memduh Erdal ve yarışmanın ana sponsoru Pilot Trading Cosmetica yetkilisi Ceyhan Hasan eşlik etti. 

Ünlü oyuncu Cem Özer ve Pınar Dura’nın sunuculuğunu üstlendiği geceye Ece Gürsel ile Ali-Aysun Kocatepe şarkılarıyla renk kattı.

Finale, Merit Lefkoşa’da kampa girerek hazırlanan 29 finalist dereceye girebilmek için kıyasıya yarıştı.
 

Birinciler ve ikinciler Türkiye’ye gidecek

Finalde birinci olan kadın ve erkek yarışmacıların mart ayında İstanbul’da gerçekleşecek Model of Celebrity Büyük Finali’ne katılacağı açıklanmıştı. Ancak MOC Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, Model of Celebrity Türkiye finaline, sadece birincilerin değil, ikinci seçilenlerin de katılacağını açıkladı.
   Bu karar yarışmacılar tarafından büyük coşkuyla karşılandı.
 

Basın Özel Ödülü

Yarışmada Model of Celebrity 2016 KKTC Basın Özel Ödülü’nü erkelerde Aytan Tosun, kadınlarda Ayşe Çağrıbey kazandı. Seçimi, KIBRIS Gazetesi Magazin Sorumlusu Orhan İsmailoğlu ve En Moda Dergisi Direktörü Özer Akkeleş yaptı.

Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfettiklerini belirten Model Of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan, davet üzerine bu yıl Kıbrıs’a geldiklerini belirterek “Model of Celebrity organizasyonu için çeşitli ülkelerden davetler alıyoruz. Önümüzdeki dönemlerde farklı ülkelerde organizasyonlarımız olacak” dedi.
 

1001 Airport Mall yazlık sinemada yapılan finale Kıbrıslılar da büyük ilgi gösterdi. Sinema alanını hınca hınç dolduran Kıbrıslılar, ünlü sanatçılarla fotoğraf çektirdi.Gecenin sonunda düzenlenen partiyle tüm yarışmacılar ve jüri üyeleri geç saatlere kadar eğlendi.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gençler şöhretin kapısını araladı

Yorumlar kapalı.