Geleceğin Eczacısıfeatured


Bay Kuzey Kıbrıs 2022 Volkan Zeki Sel

  KKTC’nin en uzun soluklu, sosyal sorumluluk projelerinden olan KHYD himayelerinde, Günkut Ekolü ile birlikte çeyrek asırdır düzenlenen Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması 2022 birincisi, Volkan Zeki Sel.

Sel, 2022 yılı Bay Kuzey Kıbrıs olmanın onur ve gururunu yaşayan başarılı bir genç.

Ülkemizin Tescilli Bay’ı Sel, 25 yıldır Dünya Bay Yarışmalarında başarı ile tanınma tanıtma adına katılım olan, “Mister Global”, “Mister International”, “Mister Ocean”, “Best Model Türki” gibi Dünya yarışmalarına da hazır bir aday

 

 

 

Dopdolu bir yaşam…

 

   Bay Kuzey Kıbrıs 2022 Volkan Zeki Sel, 19 Nisan 2002 doğumlu. Henüz 22 yaşında olan Sel, UKÜ’de Eczacılık 4.Sınıf Öğrencisi

Tipik bir Koç Burcu olan Sel, sorgulayıcı, kılı kırk yaran mizacı ve özellikle şüpheci duruşu ile dost ve arkadaş seçiminde itinalı bir kişiliği sahip.

2022 yılı Günkut Ekolün etkinliğinde yaşanan kamp hayat, finali ve edinimleri unutamayacağı anılar ve hayat deneyimleri arasında yer alıyor.

 

 

 

“Temsiliyet için hazırım”

 

   Fitness sporu ile yakından ilgilenen Sel, Günkut Ajans’ın Marka Modelleri ile kaliteli ve etkin moda tanıtım etkinliklerinde yer almakta.

Kuzey Kıbrıs’ı dünya yarışmalarında temsiliyet için hazır olan Sel, “KKTC Bay’ını çağdaş, kültürlü ve sportif duruşumla en iyi şekilde onur ve gururla temsil etmek istiyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

“Sakın aday olmaktan kaçınmayınız”

 

  Mister North Cyprus 2022  Volkan Zeki Sel Ağustos ayında düzenlenecek, 26. Geleneksel Bay Kuzey Kıbrıs Yarışması  2024  adaylarına şöyle sesleniyor;  “Kendinize güvenin, çağdaş  ve sportif  KKTC vatandaşı eğitimli  bireylerin  bu yaşanası muhteşem etkinliğin bir bireyi olmak güzel bir duygu… Sakın  aday olmaktan kaçınmayınız… Kazanılan dost ve arkadaşlıklar asla unutulmaz.”

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Geleceğin Eczacısı

Yorumlar kapalı.