Gazimağusa, Lefkoşa ve İskele’de uyuşturucu: 3 tutuklufeatured


Gazimağusa, Lefkoşa ve İskele’de uyuşturucu madde tasarrufundan toplam 3 kişi tutuklandı.

Narkotik evine baskın yaptı

Polisten verilen bilgiye göre, Gazimağusa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından dün saat 14.00 sıralarında D.Y’nin (E-22) kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada, tasarrufunda yaklaşık 1 gram ağırlığında toz şeklinde MDMA türü ile yaklaşık 1 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddeler ve içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet öğütücü tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı.

Polisi görünce, uyuşturucu attı

Lefkoşa’da, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı CÖŞ Ekipleri tarafından dün saat 18.30 sıralarında devriye esnasında kullanımındaki araç ile şüpheli olarak görülen araç sürücüsü M.B.(E-24), durdurulup kontrol edilmek istendiği esnada, tasarrufunda bulundurduğu paketi aracından dışarıya attı. Bahse konu şahıs tutuklandı. Araçtan dışarıya atılan pakette yapılan kontrolde ise, yaklaşık 10 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 6 adet tam, 2 adet de yarım hap tespit edilerek emare olarak alındı.

54 kök hintkeneviri ekti 

İskele’de dün saat 14.00 sıralarında İskele Polis Müdürlüğüne bağlı CÖŞ Ekipleri tarafından E.R.(E-23)’nin kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada, yaklaşık 10 gram ağırlığında kurutulmuş hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan bitki yaprakları ile ikametgahın arka bahçesinde toprağa ekili şekilde, muhtelif boylarda toplam 54 kök hintkeneviri türü bitki ve bitkilerin bakımında kullanılan malzemeler tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı.

Polisin soruşturmaları sürüyor.

0
mutlu
Mutlu
2
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gazimağusa, Lefkoşa ve İskele’de uyuşturucu: 3 tutuklu

Yorumlar kapalı.