Gardiyanoğlu: Alınacak önlemlerin maliyeti bir candan daha değerli değildirfeatured


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sadık Gardiyanoğlu İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları Birliği yeni yönetimini kabul ederek görüştü.
Erkay Özgür başkanlığındaki İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları Birliği heyeti ise yeni hedefleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. Kabulde iş sağlığı ve güvenliği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Bakan Gardiyanoğlu kabulde yaptığı konuşmada iş sağlığı ve güvenliğinin çok önemli ve hayati bir konu olduğunu belirterek “Alınacak önlemlerin maliyeti bir candan daha değerli değildir” dedi.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanları Birliği’ne yeni yönetiminin hayırlı olmasını dileyen Bakan Gardiyanoğlu işbirliği içinde her türlü çalışmaya hazır olduklarını da vurguladı.
Çalışma Dairesi Müdürü Sezgi Ballı ise konuşmasında birliğin varlığı ve katkılarının son derece önemli olduğunu belirterek ilgili yasa ve tüzük değişiklikleri ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Farkındalığın son derece önemli olduğunun altını çizen Ballı paydaş örgütlerle birlikte çalışmanın olumlu sonuçlar getireceğine inanç belirtti.

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
2
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gardiyanoğlu: Alınacak önlemlerin maliyeti bir candan daha değerli değildir

Yorumlar kapalı.