Fenerbahçeliler, ‘Zaferin Rengi’ filmine akın edecekfeaturedKKTC Fenerbahçeli İş İnsanları (KKTCFBİDER) Derneği “Zaferin Rengi” filmini birlikte coşkuyla seyredecek

“Zaferin Rengi” filmi 16 Şubat Cuma günü Türkiye’de ve ülkemizde de aynı anda vizyona giriyor.
KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği (KKTCFBİDER) özellikle Fenerbahçelilerin merak ve heyecanla bekledikleri film için organizasyon düzenliyor.
Dernek üyeleri ve Sarı Lacivert renklere gönül veren taraftarların bir araya gelerek, Lefkoşa Dereboyu’nda bulunan Avenue Cinemax Salonlarında 16 Şubat Cuma akşamı gösterime girecek olan filmi, birlikte izleyecek.
Dernek Başkanı Burçin Aliusta, 16 Şubat’ta vizyona girecek “Zaferin Rengi” filmiyle ve organizasyonla ilgili de bilgi verdi.
Aliusta, “KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneğimizin (KKTCFBİDER) organizasyonu ile, Lefkoşa Avenue Cinemax salonunda siz Fenerbahçeli dostlarımız ile seyretmeyi, şanlı tarihinizin en önemli başarısına ve unutulmaz Harrington Kupası zaferimizi bir kez daha büyük duygularla izlemeyi arzu ediyoruz. Özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin katılımı bizler için çok önemlidir. Filmi, sarı lacivert formalarımızla hep birlikte izlemek, adeta bir tribün havasında bizlerle birlikte olmak isteyen tüm renktaşlarımız, sınırlı katılım sayısından dolayı en geç 15 Şubat Perşembe gününe kadar bizlere ulaşması ve kaydını yaptırması gerekmektedir.” dedi.
Film konusu ise şöyle; “Ünlü oyuncular Nejat İşler, Timuçin Esen, Yiğit Özşener, Gonca Vuslateri, Yılmaz Bayraktar ve Birce Akalay’ın da rol aldığı ‘Zaferin Rengi’; Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Anadolu’da başlatılan milli mücadelenin işgal altındaki İstanbul’da büyümesini ve futbol zaferleriyle kenetlenip moral bulan Türk halkının bağımsızlık için direnişini anlatıyor.
Filmde Türk spor tarihine damgasını vurmuş General Harrington Kupası maçı konu ediliyor”.

0
mutlu
Mutlu
1
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Fenerbahçeliler, ‘Zaferin Rengi’ filmine akın edecek

Yorumlar kapalı.