Farlardan rahatsız oldu, sürücüyü yumrukladıfeatured


Sınırüstü-Altınova arasında seyreden iki aracın sürücüleri, far yüzünden kavga etti. Arkasından gelen aracın uzun farklarının gözünü rahatsız ettiği gerekçesiyle sürücünün yüzüne yumruk atan kişi tutuklandı.

Polis basın bülteninde “yaralama, ciddi darp, itale-i lisan ve sarhoşluk” başlığıyla yer alan bilgiye göre,

Ercan-İskele ana yolunun Sınırüstü-Altınova dört yol kavşağı mevkiinde, dün gece 01.00 sıralarında M.A.(E-50) 129 miligram alkollü içki tesiri altında, kullanımındaki araçla seyrederken arkasından gelen aracın uzun farlarının gözünü rahatsız ettiği gerekçesiyle, aracını yol kenarına park edip inmeye çalışan F.Z.’ye (E-33)’ye küfür etti ve yüzüne yumruk atarak ciddi şekilde darp etti. F.Z.’nin sol kaşında kesi oluşmasına sebep olan M.A. tutuklandı.

Şiddet tehdidinden aranan kişi tutuklandı

Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir eğlence mekânı önünde dün, eğlence mekanına alınmadıkları gerekçesiyle, mekânda görevli kişilere zarar verecekleri yönünde şiddet kullanma tehdidinde bulunamaktan aranan kişinin tutuklandığı belirtildi.

Polis bültenine göre aranan H.K (E-24), tespit edilerek tutuklandı.

Türkman’a otopsi yapıldı

Alayköy Ağıllar Bölgesi’nde, önceki gün hayvanlarını otlattığı sırada aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Servet Türkman’ın (E-56) ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla otopsi yapıldı.

Polis, Türkman’ın ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri alındığını, ölüm sebebinin yapılacak tetkikler sonucunda belli olacağını açıkladı.

Ercan’da uyuşturucu 

Ercan Havalimanı’nda dün 07.00 sıralarında yolcu S.U’nun (K-19) çantasında polis tarafından yapılan aramada 10 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu ve bir öğütücü tespit edilerek emare olarak alındı.

Bahse konu şahıs tutuklandı.

Aydınköy’de uyuşturucu…

Aydınköy’de, dün saat 17.00 sıralarında Güzelyurt Polis Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından devriye yapıldığı sırada, yol kenarında park halinde bulunan aracı içerisinde şüpheli görülen Y.D’nin (E-39) üzerinde ve aracında yapılan aramada, sentetik cannabinoid türü uyuşturucu bulundu.

Ayrıca, üzerinde uyuşturucu bulunan bir kâğıt parçası ve uyuşturucu madde içerdiğine inanılan 3 hap tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı.

İkamet izinsiz 12 kişi tutuklandı

Ülke genelinde dün polis tarafından gerçekleştirilen kontrol ve denetimler sonucu, ülkede yasal statüsü olmadığı halde, ikamet izinsiz olarak ikamet ettiği tespit edilen 12 kişi tutuklandı.

Tutuklananlar hakkında yasal işlem başlatıldığı açıklandı.

0
mutlu
Mutlu
3
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Farlardan rahatsız oldu, sürücüyü yumrukladı

Yorumlar kapalı.