Eğlencenin vazgeçilmezifeatured


Haftanın üç gecesi farklı konseptlerde gerçekleştirilen partilerin yanında özel organizasyonlar da gece hayatına renk katıyor.

DJ Umut Özsoy kabin başına geçerek en güzel setlerini konuklar için çalmaya devam ediyor.

Cage’den yeni sürprizler

Eğlence ve gece hayatı denildiği zaman akla gelen ilk kulüplerden olan Cage Club, yoğun yaz temposuna devam ederken dünya yıldızlarını da ada halkı ile buluşturmaya devam ediyor.

Cage Club, eylül ayı programları çerçevesinde Hollandalı DJ Daniel Wanrooy ve Türkiye’den Kaan Gökman’ı kabinine çıkarmayı hazırlıyor.

Ülkemizin en uzun soluklu eğlence kulüplerinden Cage Club, yaz sezonuna ara vermeden devam ederken haftalık konsept partilerinin yanında dünyanın ünlü DJ’leriyle coşkuyu daha da ileri taşıyor.

Cratos Premium Hotel bünyesinde bulunan Cage Club, geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği Ummet Ozcan organizasyonunun yankısı devam ederken bu akşam Hollandalı DJ Daniel Wanrooy’u sahnesine çıkarıyor. Uzun yıllar Ibiza, Las Vegas ve Mikonos’da birçok kulüpte sahne almasının yanında kayıtları ile de sayısız albüme sahip olan Daniel Wanrooy için giriş ücretsiz olacağı belirtilirken organizasyonun saat 23.00’te başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar devam edeceği açıklandı.

Gökman, 23 Eylül’de

Cage Club, bayramın hemen ardından dünya yıldızı Türkiyeli DJ Kaan Gökman’ı kabin başına çıkarıyor. Türkiye’de birçok radyoda müzik yönetmenliği yapan Gökman, kısa sürede kariyerinin doruk noktasına ulaşarak uluslararası alanda isim yapıp profesyonel müzik hayatına devam ediyor.

 

 

  

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Eğlencenin vazgeçilmezi

Yorumlar kapalı.