Dünyayı iyilik ve güzellik kurtaracakfeaturedBüyükkonuk köyünden çıkıp birçok güzel arasında yıldız gibi parlayıp ‘Dostluk Güzeli’ seçilen Yağmur Özten, KIBRIS’a konuştu:

 

Dünyayı iyilik ve güzellik kurtaracak

 

Miss Kuzey Kıbrıs 2023 Dostluk Güzeli seçilen Yağmur Özten henüz 19 yaşında…

16 Mart 2005 yılında Lefkoşa’da doğan Yağmur, ailesiyle birlikte Büyükkonuk köyünde yaşıyor. Yaşadığı köy olan Büyükkonuk’a adeta aşık bir genç kız olan Yağmur, “Büyükkonuk doğasıyla güzelliğiyle benim için çok özel bir yerdir.” ifadelerini kullandı.

DAÜ’de okuyor

 

Eğitim hayatına Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde devam eden tescilli güzel, DAÜ Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde okuyor.

Balık burcu olan Yağmur, burcunun tüm özelliklerini taşıyor. Günkut ekolünü temsil etmekten dolayı mutlu ve gururlu olduğunu ifade eden 2023 Dostluk Güzeli sözlerine şöyle devam etti:

 

Her alanda başarı hedefi

 

“Miss Kuzey Kıbrıs olmak yalnızca dış güzellik değil, tüm güzellikleri içerisinde barındırmayı gerektirir. Günküt ekolünü temsilen yardımsever seçkin ve güzel değerlere sahip bir kraliçe olarak yaşantıma devam ediyorum. İdealim güzel, güçlü, kariyerimde ve hayatımın her alanında başarılı biri olmaktır.”

Miss Kuzey Kıbrıs 2023 Dostluk Güzeli Büyükkonuklu Yağmur Özten, dünyadaki savaşlardan duyduğu üzüntüyü de dile getirerek, sözlerine bir temenni ile son verdi: “Dünyayı iyilikler ve güzellikler kurtaracak, buna inanıyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Dünyayı iyilik ve güzellik kurtaracak

Yorumlar kapalı.