Denner Karaağaç’ta zirvedefeatured


Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumunun organize ettiği 2024 Basel Holding Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası 1. Tuning Torch Tırmanma Yarışı gerçekleştirildi.

Oldukça kalabalık seyirci kitlesinin takip ettiği ve 22 ekibin start aldığı yarışta, Deniz Denner – Ömer Topçu ikilisi özel olarak hazırlanan 2.2 km’lik Karaağaç etabının rekorunu kırarak 1.21.096 ile günün galibi oldular.

Oldukça çekişmeli geçen sezonun ilk tırmanma yarışında Loucas Christoforou 01.21.378 ile ikinci olurken üçüncü ise Andreas Christoforou oldu.

Kategorilerde birinciler belirlendi

E3 kategörisinde Behiç Topçu – Ahmet Demiray birinci gelirken, ikinci Hasan Karlıtaş – Vedat Coşar, üçüncü ise ilk kez yarışan Erdoğan Dağaştı – Dilek Keser oldular. Oldukça çekişmeli geçen E4 kategorisinde Ahmet Öksüzoğluları – Olgun Tan birinci olurken, ikinci Ahmet Bağrıaçık – Hakan Bağrıaçık , üçüncü Tancan Kemaler – Gökhan Özkarayel oldular. E1 Kategörisinde Loucas Christoforou 1. olurken, ikinci Andreas Christoforou oldu.

E2 Kategörisinde Deniz Denner-Ömer Topçu birinci gelirken,Kemal Topçuoğlu İkinci ,Emre Erosal – Emre Türkelman üçüncü olarak yarışı tamamladılar. Kadınlarda günün birincileri Pilotlarda Huri Bağrıaçık olurken,ikinci Emine Keremoğlu oldu.Kadın Co-pilotlarda Dilek Dülger birinci, Ecem Çakır ikinci oldular.Gençlerde ise Olgun Tan birinci oldu.

Ödüller servis alanında taktim edildi

Basel Holding ana sponsorluğunda gerçekleşen, Avenue Dereboyu, Eurol, Near East Bank, Limon, Gopro,Genpower, Aveon Sigorta, Polaris ve Rinata Parts katkıları ile gerçekleşen Tuning Torch Tırmanma ilk yarışında ödülleri Çatalköy-Esentepe belediye başkanı Ceyhun Kırok ve KKTOK Yetkilileri yarış sonunda servis alanında takdim ettiler.

 

       

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Denner Karaağaç’ta zirvede

Yorumlar kapalı.