DAÜ Personel Şampiyonası sürüyorfeatured


Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından, üniversite personeline yönelik olarak düzenlenen voleybol, basketbol ve futsal turnuvaları, DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda oynanan voleybol ve basketbol müsabakaları ile başladı. Turnuvaya DAÜ’nün çeşitli fakültelerinden ve birimlerinden toplam 12 takım katıldı.

Basketbolda Fen ve Edebiyat Fakültesi ile Spor İşleri galip

Basketbol turnuvasının ilk maçı, Spor İşleri Müdürlüğü ile Güvenlik İşleri Şube Amirliği arasında oynandı. Kıran kırana geçen mücadelede Spor İşleri Müdürlüğü, Güvenlik İşleri Şube Amirliği karşısında 25-24’lük skorla galip olan taraf oldu. ikinci maçta Fen ve Edebiyat Fakültesi ile Teknik İşler Müdürlüğü karşı karşıya geldi. Bu maçta Fen ve Edebiyat Fakültesi, Teknik İşler Müdürlüğü karşısında 27-16’lık skorla galip geldi.

Voleybolda Rektörlük ve Eczacılık Fakültesi kazandı

Voleybol turnuvasının ilk maçı, Rektörlük ile Hemşirelik Bölümü arasında oynandı. Rektörlük bu maçta oynanan iki seti de kazanarak 2-0 galip geldi. İkinci maçta ise Eczacılık Fakültesi ile Aktivite Merkezi karşı karşıya geldi. Eczacılık Fakültesi oynanan iki seti de kazanarak maçtan 2-0 galip ayrıldı.

Final Müsabakaları 1 Mart’ta
Farklı branşlardaki müsabakalarla renklenen ve ilgi toplayan DAÜ Personel Şampiyonası, 1 Mart 2024 Cuma günü oynanacak final müsabakalarının ardından sona erecek. Turnuva sonucunda başarılı olan takımlara kupa ve madalyaları final müsabakaları sonrasında DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan ödül töreniyle takdim edilecek.

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
DAÜ Personel Şampiyonası sürüyor

Yorumlar kapalı.