Cristiano Ronaldo: Kendimi hazır hissediyorumfeatured


EURO 2024’te A Milli Futbol Takımı ile aynı grupta mücadele edecek Portekiz’de takım kaptanı Cristiano Ronaldo açıklamalarda bulundu.

Portekizli yıldız Cristiano RonaldoEURO 2024 öncesi görüşlerini paylaştı. 39 yaşındaki santrfor, kupayı kazanabilecek bir kadroya sahip olduklarını dile getirdi.

EURO 2024’te şampiyonluk hedeflerini belirten Cristiano Ronaldo, “Bu jenerasyonun bu büyüklükte bir turnuvayı kazanmayı hak ettiğine inanıyorum. Takım olarak tüm Portekiz halkıyla birlikte kupanın hayalini kuruyoruz. Adım adım ilerlemeli, ana odaklanmalı, sakin olmalı, şu ana kadar yaptığımız gibi çalışmalı ve bunun mümkün olduğuna inanmalıyız. Bunun kısa bir turnuva olduğunu biliyoruz ama takım hazır” dedi.

Portekizli taraftarların ilgisine dikkat çeken 39 yaşındaki yıldız, “Taraftarlar çok etkileyici. Sanki Portekiz’deymişiz gibi hissettiriyorlar. Çok güzeldi, havaalanından otele kadar bütün yollar Portekizliler ile doluydu” ifadelerini kullandı.

Futbol kariyerinde 6’ncı kez Avrupa Şampiyonası’nda oynayarak kendisine ait olan rekoru geliştirmeye hazırlanan Cristiano Ronaldo, “Önemli olan turnuvaya iyi bir başlangıç yapabilmek. Kendimi hazır hissediyorum. Futbolu seviyorum, rekorlar bir amaç değil, sonuçtur. Doğal olarak ortaya çıkarlar. Bu 6. turnuvam olacak. En önemlisi, bundan en iyi şekilde keyif almak, iyi oynamak ve takımın kazanabileceğinden emin olmak. Özellikle maçlardan önce hissettiğiniz midenizdeki o karıncalanma hissi ve kaygı hali her zaman olacak. Bunu hissettiğim için mutluyum, hissetmediğimde pes edip durmak daha iyi. Şu an motivasyonum iyi ve takımı oldukça sakin görüyorum” şeklinde konuştu.

1
mutlu
Mutlu
6
alk_
Alkış
1
_zg_n
Üzgün
1
_a_rm_
Şaşırmış
Cristiano Ronaldo: Kendimi hazır hissediyorum

Yorumlar kapalı.