Craig’e iki Bond filmi için servet teklif edildifeatured


Yapım şirketi Sony, 48 yaşındaki İngiliz oyuncu Daniel Craig’e tekrar James Bond olması için neredeyse servet teklif etti. Sony Studio firması Craig’in Bond olarak iki film daha yapması karşılığında 150 milyon dolar teklif etti.

Bir süredir yeni bir Bond arayışı devam eden stüdyonun Luther serisinin ünlü oyuncusu Idris Elba’nın ünlü İngiliz ajanını canlandırma ihtimali ilk olarak sızan birkaç hassas e-posta ile ortaya çıkmıştı.

Ardından James Bond serisinin yaratıcısı Anthony Horowitz’in Elba’yı rol için fazla “sokak imajına” sahip olduğunu söylemesi tartışmayı iyice alevlendirmişti. Siyahi Bond tartışmasının başlaması üzerine Anthony Horowitz özür dileyip başka bir siyahi oyuncunun daha iyi olacağını düşündüğünü belirtmişti. Konuyla ilgili daha nisan ayında konuşmuş olan oyuncu “Bence bu kendi kendini yiyip bitirecek bir dedikodu. Bond’u canlandırma şansım vardıysa bile artık ortadan kalktı” diye konuşmuştu.

Craig bir daha ajan Bond’luğu düşünmüyordu ama…

Spectre ile son kez karşımıza çıkan son Bond Daniel Craig’in geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada “Daha fazla Bond filmi yapmayı düşünmüyorum” şeklinde sözleri basında yer almıştı.

Bu servet gibi teklife ünlü oyuncunun reaksiyonu ise sinema çevrelerinin en çok merak ettiği konu. Yönetmenlik koltuğunda Sam Mendes’in oturduğu, senaryosunu ise John Logan ve Neal Purvis & Robert Wade’in yaptığı Spectre filminde James Bond, Spectre olarak bilinen tekinsiz bir örgütün varlığını ortaya çıkartıyordu.

 

0
mutlu
Mutlu
0
alk_
Alkış
0
_zg_n
Üzgün
0
_a_rm_
Şaşırmış
Craig’e iki Bond filmi için servet teklif edildi

Yorumlar kapalı.